WAKACJE Z M-GCKiS  


Zapraszamy do Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy na pełne atrakcyjnych zajęć lato!

Podczas tych wakacji nikt nie będzie się nudził. Dla dzieci, które spędzają wakacje w domu przygotowaliśmy ciekawe i różnorodne zajęcia oraz wycieczki.

Lipiec to propozycje stacjonarne, a będą to przede wszystkim cykliczne –warsztaty i zajęcia kilkugodzinne, podczas których dzieci i młodzież będzie miała okazję poznać instruktorów i instruktorki, którzy już od nowego sezonu poprowadzą zajęcia w naszym centrum kultury. Przewidziane są zajęcia z tancerzami, szachistą, plastyczkami, bibliotekarkami oraz instruktorami i instruktorkami z naszego centrum kultury– będą to ciekawe kilkugodzinne formy spędzania wolnego, wakacyjnego czasu.

Sierpień zaś będzie obfitował w moc wyjazdów na łono natury, w piękne okoliczności przyrody w naszej gminie. O każdym z wydarzeń będziemy informować  z tygodniowym wyprzedzeniem. Na niektóre z proponowanych zajęć/wydarzeń obowiązują zapisy oraz opłaty. Ilość miejsc ograniczona.

Spędźmy razem te wakacje – kreatywnie, wesoło – z kulturą ! 😊


AKTUALIZACJA 22.07.2021

Zachęcamy do zapisów na kolejne lipcowe zajęcia z cyklu WAKACJE Z M-GCKiS, które odbędą się 27 lipca w godz.9-14. Będzie to połączenie dwóch bloków tematycznych : taniec towarzyski oraz szachy. Odbędzie się również KINO ZAGADKA EXTRA 🙂

Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież w wieku od 6 do 13 lat do zapisów na kolejne warsztaty z cyklu WAKACJE Z M-GCKiS!

27 lipca w godzinach od 9 do 14 wszystkie dzieci i młodzież będą miały okazję spróbować zatańczyć w stylu tańca towarzyskiego pod opieką i instrukcją Dariusza Jabłońskiego oraz Karoliny Poniatowicz (którzy współpracowali już z naszym Centrum Kultury, a od nowego sezonu będą prowadził zajęcia z tańca towarzyskiego w naszych murach!) , oraz poznać podstawy gry w szachy razem z szachistą Łukaszem Stasieńko.

WIEK : 6-13 lat, opłata : 20zł/os (jedna kwota za cały dzień warsztatowy) – ZAPISY NA CAŁY DZIEŃ


AKTUALIZACJA 16.07.2021

Zachęcamy do zapisów na kolejne lipcowe zajęcia z cyklu WAKACJE Z M-GCKiS, które odbędą się 22 lipca w godz.10-14. Będzie to połączenie dwóch bloków tematycznych : taneczny i edukacyjny, a w gratisie nawet muzyczny!

Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież w wieku od 4 do 16 lat do zapisów na kolejne warsztaty z cyklu WAKACJE Z M-GCKiS!

22 lipca w godzinach od 10 do 14 wszystkie dzieci i młodzież będą miały okazję spróbować zatańczyć w stylu tańca nowoczesnego pod opieką i instrukcją Łukasza Więcka (który współpracował już z naszym Centrum Kultury, a od nowego sezonu będzie prowadził zajęcia z tańca nowoczesnego w naszych murach!) , oraz zabawić się z językiem angielskim – a to za sprawą choroszczańskiej szkoły językowej Ready Stedy English. Finalnie wszyscy spotkają się na karaoke w galerii M-GCKiS.

WIEK : 4-16 lat, opłata : 20zł/os (jedna kwota za cały dzień warsztatowy) – ZAPISY NA CAŁY DZIEŃ


AKTUALIZACJA 8.07.2021

Zachęcamy do zapisów na kolejne lipcowe zajęcia z cyklu WAKACJE Z M-GCKiS, które odbędą się 15 lipca w godz.10-14. Będzie to połączenie dwóch bloków tematycznych : artystyczny oraz teatralny.

10-12:00 Sztalugi w plenerze,

Prowadząca : Monika Tekielska-Chmielewska,

12-14:00 Zabawa w teatr – warsztaty teatralne oraz sztuka tworzenia teatrzyku kamishibai

Prowadzący: Paulina Krysiewicz, Adam Kamieński

WIEK : 7-12 lat, opłata : 20zł/os (jedna kwota za oba warsztaty ) – ZAPISY NA CAŁY DZIEŃ


AKTUALIZACJA 01.07.2021

Zachęcamy już teraz do zapisów na kolejne zajęcia z cyklu

WAKACJE Z M-GCKiS,

które odbędą się 8 lipca w godzinach 10-14:00.


Kolejny czwartek wakacyjny z M-GCKiS to propozycja dwóch warsztatów, dla różnych grup wiekowych:

  • Warsztaty „Makieta Choroszczy” – spacer krajoznawczy po Choroszczy i odwzorcowanie miasta na makiecie przestrzennej – warsztaty dla dzieci w wieku 7-12 lat (2009-2014) , max . 12 osób, koszt : 20zł/os
  • Warsztaty wokalne z Jerzym Tomzikiem – kierownikiem formacji wokalnej „Rytmy Czasu”- warsztaty dla młodzieży 10+, max.12 osób, koszt : 10zł/os

Zachęcamy już teraz do zapisów na pierwsze zajęcia z cyklu WAKACJE Z M-GCKiS, które odbędą się 1 lipca w godz.10-14.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image0-2.jpeg


Pierwsze lipcowe zajęcia wakacyjne poprowadzi nasza Instruktorka Olga i będą one ukierunkowane na DIY (do it yourself-zrób to sam).
Uczestnicy będą mieli okazje – pod okiem Instruktorki – zabawić się z gliną samoutwardzalną oraz wykonać obrazek techniką String Art.

Zapraszamy na nie dzieci w wieku 7-12 lat (2014-2009).
Pierwsze zajęcia w ramach tego cyklu są BEZPŁATNE!
Obowiązują zapisy pod nr. tel : 723 698 951 (od pon do pt w godz.8-16).
Ilość miejsc jest ograniczona.

 


O kolejnych wakacyjnych zajęciach będziemy informować z tygodniowym wyprzedzeniem.


Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie w godzinach pracy M-GCKiS – nr. : 723 698 951. Opłat należy dokonywać bezpośrednio w biurze M-GCKiS bądź na rachunek bankowy podany w regulaminie. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem prowadzonych zajęć/warsztatów.

O kolejnych wakacyjnych zajęciach będziemy informować z tygodniowym wyprzedzeniem.