Spotkanie autorskie Anety Zamojskiej


11 maja o godzinie 12:00 w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy odbędzie się spotkanie autorskie z Anetą Zamojską, na którym opowie o swoim debiucie literackim, świeżo wydanej powieści Sekundy do szczęścia.

Aneta Zamojska jest trenerką rozwoju osobistego, coachem, mistrzynią Praktyk NLP, nauczycielką akademicką oraz dziennikarką. Obecnie kieruje Szkołą Artystyczną w Ełku. Jej wszechstronne zdolności i zainteresowania zaowocowały powieścią Sekundy do szczęścia, która właśnie ukazała się na rynku wydawniczym.

Książka to opowieść o 40-letniej Katarzynie. Możemy przyjrzeć się jej losom z perspektywy różnych wyborów. Autorka stawia pytania o przeznaczenie, wpływ losu na życie bohaterki, znaczenie decyzji podjętych przed latami. Zamojska proponuje wejście do świata przedstawionego w trzech różnych jego wersjach, ukazanych z perspektywy decyzji.

Serdecznie zapraszamy na to spotkanie. Na pewno będzie to doskonała okazja do refleksji połączonej z rozrywką, jaką dostarcza lektura Sekund do szczęścia.Sekundy do szczescia 4 wizualizacja duzy

 

 

243 odsłon