Pierwszy odcinek Lego Masters już w sobotę, a w nim Łukasz Więcek – instruktor tańca z M-GCKiS


Instruktor tańca nowoczesnego, który prowadzi zajęcia w Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy – Łukasz Więcek bierze udział w programie TVN “Lego Masters”. Wśród społeczności fanów Lego jest znany jako LukasData. Jego profil na instagramie obserwuje 36 tysięcy osób, co czyni go najpopularniejszym w Polsce oraz jednym z najpopularniejszych na świecie jeżeli chodzi o tematykę klocków LEGO. Partnerem w programie Łukasza Więcka jest muzyk Bas Tajpan.

Pierwszy odcinek programu już w sobotę 14 listopada o godzinie 20:00 na kanale TVN. Życzymy naszemu instruktorowi sukcesów, a Państwa zachęcamy do śledzenie zmagań w programie.

“LEGO Masters” to spełnienie marzeń każdego wielbiciela klocków i dobrej zabawy! W programie bierze udział 6 par, które będą ze sobą rywalizować o wyjątkowe nagrody – tytuł Mistrza LEGO Masters, wizytę w LEGOlandzie i nagrodę główną, czyli 100 tysięcy złotych! Powstaną niezwykłe budowle, pojazdy, skomplikowane mechanizmy oraz całe miasta. Będzie to sprawdzian zdolności uczestników, ich kreatywności, wyobraźni i umiejętności technicznych. Pod koniec każdego odcinka jedna para opuści program. O finał zawalczą 3 najlepsze duety i będzie to prawdziwe starcie mistrzów! Gospodarzem polskiej edycji programu jest Marcin Prokop. Nagrodą główną jest 100 tys. zł oraz wycieczka do Legolandu.

fot. Cezary Piwowarski, materiały promocyjne TVN
Fotografia główna pochodzi z profilu instagramowego Łukasza Więcka Lukasdata