NORDIC WALKING – SPACER PO ZDROWIE


NORDICWALKING
Lubisz aktywny wypoczynek, przebywanie na świeżym powietrzu? Chcesz zgubić zbędne kilogramy w przyjemny sposób? Pragniesz wzmocnić swoje ciało nie przeciążając przy tym stawów? A może po prostu chcesz się odstresować? Spróbuj spaceru z kijkami!
Nordic walking to idealna aktywność ruchowa dla każdego: bez względu na wiek, poziom sprawności fizycznej czy masę ciała. Jest prosty i szybki do nauczenia. Ponadto możesz go uprawiać wszędzie i to przez cały rok. Potrzebujesz jeszcze jakiejś zachęty?


Dowiedz się więcej o tej formie rekreacji! Przyjdź na otwarty wykład by poznać prawidłową technikę nordic walkingu oraz dowiedzieć się w jaki sposób spacer z kijkami wpływa na nasze zdrowie. Zapraszamy wszystkich na bezpłatne spotkanie, które będzie miało miejsce we wtorek, 9.06 br. o godz. 17w Miejsko – Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy. O magii tego sportu opowiedzą profesjonaliści: Wiesława Grecka – mgr wychowania fizycznego, a od 2008 roku również instruktorka nordic walkingu oraz Ireneusz Dawidowicz – psycholog Podlaskiego Centrum Psychoterapii IDEA.

Gorąco zapraszamy!
Wykład organizowany jest w ramach projektu upowszechniającego aktywność fizyczną w grupach senioralnych, koordynatorem jest Podlaskie Zrzeszenie LZS. Projekt uzyskał dofinansowanie Ministerstwa Sportu i Turystyki.

363 odsłon