Kino zagadka dla dzieci pod hasłem: “Kim byli kwadratowi mieszkańcy podmiejskich kanałów?”


Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy zaprasza na projekcję filmu dla dzieci w ramach Kina ZAGADKA.Prezentowany film animowany jest skierowany do dzieci od lat 4 i będzie opowiadał o uroczych psotnych świrusach, które uwielbiają zabawę i mają dobre serca. Wiodą spokojne radosne życie w kanałach pod miasteczkiem.

Pokaz odbędzie się w auli M-GCKiS 23lipca 2021 r. (piątek) o godz. 14:00 .

Wstęp bezpłatny!

Zachęcamy wszystkie dzieci i rodziców! Rozwiązanie zagadki – jaki dokładnie film zostanie zaprezentowany dostępne jest na plakatach w budynku M-GCKiS i Biblioteki Publicznej w Choroszczy oraz w informacji telefonicznej, mailowej, przez wiadomość na kanale FB M-GCKiS i Biblioteki.


telefon: 85 719 14 31, 85 710 23 93
mail: kultura@choroszcz.pl, biblioteka@choroszcz.pl
adres: Henryka Sienkiewicza 29, Choroszcz
FB: M-GCKiS w Choroszczy Miejska Biblioteka Publiczna w Choroszczy

  • Kino Zagadka to cykl filmów prezentowanych w M-GCKiS dwa razy w miesiącu na dużym ekranie przy doskonałym, kinowym nagłośnieniu.

Jeden z filmów jest zawsze dla dzieci, drugi dla widzów dorosłych.

Kino Zagadka jest tajemnicze. Na plakatach w miejscach publicznych naszego miasteczka zamieszczamy Państwu tylko intrygujące podpowiedzi – hasła i grafiki, które mają za zadanie naprowadzić Państwa na tytuł filmu lub… do naszej siedziby gdzie zamieszczamy plakaty z ujawnionym tytułem. Możecie je znaleźć na ścianach i tablicach informacyjnych we wnętrzu Centrum Kultury oraz Biblioteki Publicznej w Choroszczy.

To świetna okazja by odwiedzić nasze mury i obecną w galerii wystawę malarstwa Jana Reszecia bądź skorzystać z księgozbioru bibliotecznego.

Właściwy tytuł filmu można też uzyskać pisząc lub, dzwoniąc do nas.

Warto podjąć ten niezobowiązujący wysiłek lub zrobić sobie niespodziankę.

ZAPRASZAMY!

261 odsłon