Kino zagadka dla dorosłych pod hasłem: “O czym marzą nie tylko dziewczyny?”


Serwujemy państwu – widzom dorosłym – kolejny film z cyklu Kino Zagadka. Tym razem – 24 lipca (sobota) o godz. 19:00 mogą zobaczyć Państwo historię kina na naszym ekranie – film o którym mówi się, że jest zarówno prawdziwy jak i satyryczny. Najśmieszniejsza komedia wszech czasów i nieodmiennie sytuowana w czołówkach filmowych rankingów. Porachunki gangsterskie, morderstwo, muzyka, kobiecość, tożsamość.. Film czarno-biały, a fabuła ŻYWA i ŻWAWA!W rolach głównych bardzo znane postacie, a warunki na naszej auli iście kinowe!

Sprawdźcie to!


WSTĘP BEZPŁATNY!
Nie obowiązują wejściówki!

  • Kino Zagadka to cykl filmów prezentowanych w M-GCKiS dwa razy w miesiącu na dużym ekranie przy doskonałym, kinowym nagłośnieniu.

Jeden z filmów jest zawsze dla dzieci, drugi dla widzów dorosłych.

Kino Zagadka jest tajemnicze. Na plakatach w miejscach publicznych naszego miasteczka zamieszczamy Państwu tylko intrygujące podpowiedzi – hasła i grafiki, które mają za zadanie naprowadzić Państwa na tytuł filmu lub… do naszej siedziby gdzie zamieszczamy plakaty z ujawnionym tytułem. Możecie je znaleźć na ścianach i tablicach informacyjnych we wnętrzu Centrum Kultury oraz Biblioteki Publicznej w Choroszczy.

To świetna okazja by odwiedzić nasze mury i obecną w galerii wystawę malarstwa Jana Reszecia bądź skorzystać z księgozbioru bibliotecznego.

Właściwy tytuł filmu można też uzyskać pisząc lub, dzwoniąc do nas.

Warto podjąć ten niezobowiązujący wysiłek lub zrobić sobie niespodziankę.

ZAPRASZAMY!

287 odsłon