Kabaret Rewers, czyli jak Choroszcz wybuchła śmiechem!


Śmiech ponownie wypełnił aulę Centrum Kultury w sobotni wieczór 9 marca 2019 roku. Przyczynił się do tego Kabaret Rewers, który zmalował na twarzach gości uśmiechy od ucha do ucha. Salwy śmiechu co chwila roznosiły się po Choroszczy, a dobry nastrój widzowie zabrali do domów.

W sobotni wieczór zabrakło niecenzuralnych słów, obrażania i wyśmiewania innych, a nawet żartów z polityki! A jednak, cała sala Centrum Kultury śmiała się do rozpuku. Żart polegał na… słowie! Umiejętność grania nim i improwizacja szybko przełamały barierę między sceną, a publicznością. Jeśli o improwizacji mowa – mogliśmy na żywo zobaczyć gwiazdę serialu “Spadkobiercy”, Janusza Rewersa. W gagach i skeczach oglądaliśmy też Annę Olechnowicz – Lachowską oraz Macieja Wojciechowskiego. Przez półtorej godziny śmiechom i chichom nie było końca! Usłyszeliśmy też żarty z naszego podwórka – nawiązania do gminnych miejscowości sprowokowały publiczność do rozmów z artystami. Autorem genialnych dialogów jest mistrz żartu słownego jest Andrzej Kłos.

Na występie Kabaretu Rewers nie było miejsca na nudę i smutek. Nie było też czasu straconego na melancholię. Wieczór wypełniony był śmiechem, który pozwolił na chwilę zapomnieć się i dać upust radości.