365 – wystawa fotografii


Zapraszamy serdecznie na wernisaż wystawy fotografii Jakuba Bobrowskiego pt.:”365. Jedno ujęcie. Codziennie. Przez rok”, który odbędzie się 14 marca o godz. 19:00 w Galerii M-GCKiS w Choroszczy.

Jakub Bobrowski jest specjalistą w zakresie systemów informacji przestrzennej i informatykiem. Od lat zawodowo zajmuje się pozyskaniem, przetwarzaniem i analizą. W wolnej chwili przywraca pamięć o dawnej Choroszczy w ramach projektu „Choroszcz Miniona”, który tworzy od 2015 r. Jest autorem gier miejskich i wystaw historycznych, m.in. „Choroszczański wehikuł czasu”, „100 fotografii na 100 lat niepodległości Choroszczy”. Podczas najnowszej wystawy zaprezentuje własne fotografie wykonane w ramach „Projektu 365” . W ramach tego przedsięwzięcia wykonywał jedno ujęcie, codziennie, przez okrągły rok. Wraz z Jakubem zapraszamy na podróż fotograficzną, w ramach której opowie o najciekawszych momentach tego projektu i wyzwaniach, które wiążą się z codziennym fotografowaniem.

Wystawę będziemy mogli oglądać do 27 marca 2019 r. Wstęp na wernisaż i wystawę jest wolny. Zapraszamy również grupy zorganizowane, które będą mogły wziąć udział w warsztatach towarzyszących wystawie.

Powstanie Galerii oraz cykl wystaw sfinansowane zostały ze środków Fundacji „ORLEN – DAR SERCA” w ramach programu „Moje miejsce na Ziemi”. 

276 odsłon