Już 7 marca Marek Piekarczyk w M-GCKiS!


Wokalista i autor przyjedzie 7 marca do Choroszczy na spotkanie w ramach swojego programu profilaktycznego „Zwierzenia kontestatora”. Zagra też największe przeboje – swoje i innych uznanych polskich artystów.

UWAGA: Ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność przybycia na wydarzenie.

Marek Piekarczyk to uznany polski wokalista, autor tekstów, a także osobowość telewizyjna, autorytet kilku pokoleń i autor książki autobiograficznej wydanej w 2014 roku przy współpracy z Leszkiem Gnoińskim. Artysta jest znany z występów w zespole rockowym TSA, którego był wieloletnim wokalistą, od lat prowadzi też solową działalność artystyczną. Zasiada jako juror w programie TVP2 „The Voice of Poland”, a w 2019 roku został jurorem I edycji programu „The Voice of Senior”.

Program profilaktyczny „Zwierzenia kontestatora” to trwające około 60 minut spotkanie, podczas którego Piekarczyk w sposób zaskakujący, wzruszający i z humorem wprowadza słuchaczy w 35 lat swojego bujnego życia. To podróż w czasie, a jednocześnie głośne wyznanie artysty, jak ważny jest dla niego człowiek, rodzina, dom, miłość, szacunek dla drugiego człowieka. Podczas spotkania pan Marek porusza także trudne tematy zawarte w jego książce, a związane z uzależnieniem od alkoholu, narkotyków i tytoniu. Opowie o swoich doświadczeniach, przeżyciach i spotkaniach z ludźmi uzależnionymi i jak to wpłynęło na ich życie.

Po spotkaniu odbędzie się koncert artysty. W repertuarze oprócz utworów Piekarczyka i zespołu TSA zawarte są piosenki wielkich polskich artystów, takich jak: Tadeusz Nalepa, Krzysztof Klenczon, Andrzej Zaucha, zespołów: Niebiesko-Czarni czy odnalezione piosenki Bogdana Łyszkiewicza z zespołu Chłopcy z Placu Broni.

Spotkanie autorskie odbędzie się 7 marca – rozpocznie się o godz. 18:00, koncert zaś o godz. 19:00. Wstęp na oba wydarzenia jest bezpłatny dzięki współfinansowaniu przez Gminę Choroszcz z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na terenie Gminy Choroszcz. Ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność przybycia na wydarzenie.

W ostatnim wydaniu papierowej “Gazety w Choroszczy” (nr 200) ukazała się pomyłka w dacie!

Serdecznie przepraszamy i zapraszamy na wydarzenie 7 marca.

956 odsłon