Choinka Miejska Fundacji Choroszcz w działaniu


choinka miejska

W sobotę 17 stycznia dzieci z Choroszczy i okolic bawiły się na I Choince Miejskiej, która to odbywała się w Fikolandzie. Wzięło w niej udział ponad 140 dzieci, które napisały list do Św. Mikołaja i wysłały go do Fundacji Choroszcz w działaniu.

W trakcie dwugodzinnej zabawy z naszymi pociechami  bawili się animatorzy, następnie odwiedził je Święty Mikołaj i wręczył im  paczki ufundowane przez  naszych darczyńców.

Na rodziców czekał słodki poczęstunek przygotowany właścicieli hotelu „Pod herbem” z Białegostoku oraz przez panie ze Stowarzyszenia „Kumoszki”.  Przy kawce, herbatce i wyśmienitych wypiekach był czas na „sąsiedzkie” rozmowy. W przyjaznej  atmosferze wszyscy bawili się świetnie.

Ideę choinki „odkurzyła” Fundacja Choroszcz w działaniu. Oczywiście, nie odbyłoby się to gdyby nie współpraca i wsparcie Burmistrza Miasta Choroszcz Pana Roberta Wardzińskiego,  Miejsko-Gminnego Centrum Kultury  oraz ludzi wielkiego serca i jednocześnie  przedsiębiorców lokalnych.

Etapem wieńczącym zabawę choinkową będzie wspólny bal karnawałowy połączony z wystawą nadesłanych do Fundacji prac wykonanych przez dzieci w dniu 14 lutego w siedzibie M-GCK  w Choroszczy.

Mamy nadzieję, że Choinka Miejska wpisze się w kalendarz imprez w naszym mieście, a paczki z  każdym rokiem będą bogatsze dzięki Państwa hojności i ofiarności przyjaciół Fundacji Choroszcz w Działaniu i wszystkich dzieci.

 

                                                                                  Dziękujemy za okazane nam zaufanie

                                                                                  i przybycie na imprezę wspólnie z dziećmi

                                                                                  Prezes Magdalena Tywończuk

i Anna Maciejuk wiceprezes Fundacji Choroszcz w działaniu