Instalacja kultury: rozpoczynamy nabór inicjatyw!


Informujemy, że od dnia 29 maja roku do 19 czerwca 2017 roku trwa nabór na inicjatywy lokalne w ramach projektu “Instalacja kultury”. Zadanie jest dofinansowane ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programy Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne.

Szanse na otrzymanie wsparcia finansowego w wysokości 3000 zł brutto na przeprowadzenie własnej inicjatywy lokalnej ma każdy mieszkaniec gminy Choroszcz. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły kulturalne, jakie drzemią w głowach naszej społeczności. Może to być, dla przykładu, organizacja koncertu, warsztatów, czy cyklu spotkań z ciekawymi ludźmi, a nawet nagranie piosenki, zrealizowanie filmu, czy wydanie tomiku poezji! Na każdym etapie pracy nad inicjatywami radą służy pani Karolina Gołębiewska, pracownik M-GCKiS i koordynator projektu.

Każdy, kto w dniach 29 maja – 19 czerwca 2017 roku zgłosi swój pomysł na inicjatywę, przyniesie poprawnie wypełniony formularz, włączy się w realizację “Instalacji kultury”. Wszystkie wnioski zostaną poddane ocenie merytorycznej (sprawdzającej, czy nie ma w nim błędów np. rachunkowych, czy są wszystkie podpisy itp.),  formalnej (anonimowe i tajne głosowanie niezależnej Komisji powołanej przez Dyrektora M-GCKiS) a te z nich, które zostaną zrealizowane, wybiorą mieszkańcy gminy 30 czerwca 2017 roku podczas spotkania podsumowującego I etap głosowania, na którą wszystkich zapraszamy!

Regulamin

Formularz wniosku

Koszta kwalifikowane

Karta oceny formalnej

M-GCKiS

NCKDK+  logo fejs

patronat medialny

 

98 odsłon