Zapraszamy na spektakl pt. “Mury zamiast mostów”


Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu zaprasza na spektakl pt. “Mury zamiast mostów” w reżyserii Marioli Wojtkiewicz 10 czerwca (środa) o godz. 19:00 (prosimy o punktualne przybycie) w Galerii M-GCKiS. Zapraszamy po odbiór bezpłatnych wejściówek do biura M-GCKiS w Choroszczy. Liczba miejsc ograniczona.

Cytując prof.psychologii Tatianę Krukową, wszelkie problemy ludzkie wywodzą się z zaburzonych relacji z matkami lub ojcami. Podążając tym śladem pokazujemy sceny z życia rodzinnego, gdzie komunikacja matek z dorosłymi dziećmi jest najeżona lękiem i agresywnymi lub lekceważącymi zwrotami a to skutkuje obniżeniem samooceny lub w skrajnym przypadku-autodestrukcją. Sceny te są ukazane ku przestrodze, bez zbędnego dydaktyzmu, często z nutą humoru. W przedstawieniu wykorzystano I akt dramatu Rzeżnia Sławomira Mrożka, Fragment powieści Berek Mariusza Śmigielskiego I scenę Kompozycji w błękicie Ingmara Villquista oraz obszerne fragmenty dramatu O matko i córko Macieja Kowalewskiego.

Reżyseria: Mariola Wojtkiewicz

Obsada: Daniel Ignaciuk,Sylwia Białous, Monika Chomko, Dominika Modelska, Paulina Dzitkowska, Paulina Ćwiek,Mariola Wojtkiewicz, Kinga Szestowicka, Klaudia Woźnicka, Marta Sadowska.

Czas trwania spektaklu 75 min.

spektkal 6

spektakl8

spektakl3

spektakl4

spektakl2

spektakl7

spektakl1

spektakl9

spektakl10

983 odsłon