Wyjazd na mecz Polska – Dania na Stadionie Narodowym!


Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu zaprasza kibiców naszej reprezentacji narodowej w piłce nożnej na kolejny wyjazd autokarowy na mecz reprezentacji Polski. 8 października Polska w meczu eliminacji do Mistrzostw Świata w Rosji zagra z Danią.

Koszt wyjazdu wynosi 180 zł. W cenie zawarty: bilet na mecz, koszt dojazdu (w obie strony), a także ubezpieczenie. Wyjazd jest dofinansowany przez Urząd Miejski w Choroszczy, w związku z tym pierwszeństwo wyjazdu na mecz mają mieszkańcy naszej gminy. Dziękujemy! Jeśli ktoś ma znajomego, który także chciałby jechać razem to takie osoby będziemy zapisywać na listę rezerwową, o ile nie wyczerpie się pula miejsc przeznaczonych dla mieszkańców naszej gminy to także będą mogli pojechać razem z nami. Osoby niepełnoletnie mogą jechać tylko wraz z rodzicem. Będziemy kupować bilety na sektory oznaczone kolorem żółtym (grafika poniżej).

Zapisy do 12 września w siedzibie M-GCKiS przy ul. Sienkiewicza 29. Należy podać niezbędne dane do zakupu biletu: imię i nazwisko i numer PESEL. Osoby z naszej gminy zobowiązane są od razu wnieść opłatę za wyjazd.

Szczegóły pod numerami telefonów: 85 719 14 31 i 725 357 788 lub e-mail: sport@choroszcz.pl

Grafika miejsc na Stadionie Narodowym:

rozkład-stadionu-300x258

Beznazwy-2