W sobotę startuje Choroszczańska Liga Halowa


Zapisy do VI edycji Choroszczańskej Ligi Halowej przebiegły ekspresowo. W sezonie 2020/2021 liga przewidziana jest na maksymalnie 10 drużyn i tyle właśnie ekip weźmie w niej udział. O obronę tytułu wywalczonego w poprzedniej edycji powalczą Izbiszcze, a oprócz tego zagrają: Turbo Krymar, Bajeczne Obrazy, FF Wasilków, LZS Choroszcz, Lambada Choroszcz, Kopnij Babkę w Czapkę, Promotech, YellowCity i Zaczerlany. 

Tegoroczne rozgrywki zostaną podzielone na dwie fazy: zasadniczą, w której 10 drużyn zagra systemem “każdy z każdym”, a następnie 4 najlepsze drużyny awansują do fazy finałowej, w której także zagrają między sobą “każdy z każdym”. Do fazy finałowej cztery drużyny wchodzą z punktami wywalczonymi w fazie zasadniczej.

Dziękujemy w tym miejscu Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Choroszczy za udostępnienie hali i Burmistrzowi Choroszczy za cykliczne wsparcie naszych rozgrywek.

Niestety na halę SP w Choroszczy nie możemy w tej edycji zaprosić kibiców – wszystkie mecze będą się odbywać bez udziału publiczności. 

Terminy spotkań fazy zasadniczej:
– 5, 12, i 19 grudnia
– 9, 16, 23 i 30 stycznia
– 6 i 13 lutego

Terminy spotkań fazy finałowej:
– 20 i 27 lutego

Więcej o rozgrywkach na specjalnej stornie: www.m-gckis.ligspace.pl