VII Wakacyjna „Liga Szóstek” w piłce nożnej – ruszyły zapisy


Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy zaprasza wszystkich sympatyków futbolu do udziału w VII edycji Wakacyjnej „Ligi Szóstek” w piłce nożnej o Puchar Dyrektora M-GCKiS. Mecze odbywać się będą na kompleksie sportowym „Moje boisko – ORLIK 2012” w Choroszczy przy ul. Pałacowej w okresie lipiec – sierpień. Planujemy rozegranie ligi w dwóch kategoriach: szkół podstawowych i kategorii „OPEN”. W rozgrywkach mogą występować drużyny bez limitu liczby zawodników, a także bez ograniczeń jeśli chodzi o zamieszkanie, czy zawodników zgłoszonych w PZPN – jedyne ograniczenie jest takie, że medalami zostanie odznaczonych 15-stu zawodników, tych którzy rozegrali największą liczbę meczów w danej drużynie na podium. Drużyny w kategorii szkół podstawowych są zwolnione z wpisowego, natomiast w przypadku drużyn w kategorii „OPEN” wpisowe wynosi 250 zł od drużyny.

Planowany start rozgrywek w lipcu, w zależności od liczby chętnych do gry zespołów – mecze będą się odbywać “w tygodniu” w godzinach popołudniowo-wieczornych. Zgłoszenia zawierające nazwę drużyny, imię i nazwisko kapitana, numer kontaktowy przyjmowane są porzez e-mail sport@choroszcz.pl do 25 czerwca.

System gier zostanie ustalony po zakończeniu zgłoszeń – maksymalna liczba drużyn jakie możemy przyjąć do rozgrywek to 14.

151 odsłon