Spotkanie DKK w bibliotece


W Miejskiej Bibliotece publicznej w Choroszczy od lat działa Dyskusyjny Klub Książki. Z roku na rok przybywa w nim Członków i Członkiń. Ostatnie lata niestety ograniczyły spotkanie “face to face” więc również spotkania DKK zostały ograniczone. W 2021 roku głównym spotkaniem wokół Dyskusyjnego Klubu Książki było spotkanie autorskie z Urszulą Gajdowską podczas Dni Choroszczy.

Końcówka roku jest więc znakomitą okazją, ku temu, aby spotkać się w gronie miłośników książek i o nich podyskutować przy wspólnym stole.

Zapraszamy więc serdecznie wszystkich Członków oraz Członkinie Dyskusyjnego Klubu Książki działającego przy naszej bibliotece – na ostatnie spotkanie w tym roku. Odbędzie się ono 9 grudnia (czwartek) o godzinie 14:00. Skupimy się wokół podlaskich twórców, zarówno powieściopisarzy, jak i poetów, a gościem spotkania, który opowie o swojej twórczości, poezji, wydanych tomikach – będzie Weronika Krysiewicz. Pani Weronika jest lokalną poetką, która pisze zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Podczas spotkania omówimy również po krótce dostarczone przez Inicjatorów Dyskusyjnego Klubu Książki tegoroczne lektury DKK.

Przypominamy o trwającym reżimie sanitarnym tj. o zachowaniu ostępów między spotykanymi osobami, obowiązku osłony twarzy i nosa, oraz o dezynfekcji rąk. 

ZACHĘCAMY DO UCZESTNICTWA!

115 odsłon