Spektakl “Być jak Meryl” z okazji Dnia Kobiet – zapraszamy!


Droga do marzeń nie zawsze jest usłana różami. Jak wiele jesteśmy w stanie poświęcić, by wspiąć się na sam szczyt? Jak wiele zrobimy, by zawalczyć o swoje marzenia? Gdy cały świat mówi Ci “nie”, musisz udowodnić przede wszystkim samemu sobie, na ile ci zależy i iść pod prąd, by zawalczyć o siebie i sięgnąć po największa wygraną.

W sobotę 6 marca o godz. 19:00 w M-GCKiS z monodramem “Być jak Meryl” wystąpi Weronika Wierzbowska. 

Część pierwsza spektaklu gościła już u nas w Choroszczy, tym razem będzie odegrana oprócz części pierwszej także część druga o dalszych losach bohaterki. 

Nieważne, czy jesteś aktorem, muzykiem, kucharzem czy prawnikiem. Marzenia ma każdy. Jeden większe, drugi mniejsze. I każdy na swój sposób dąży do ich realizacji. Nawet jeśli nic nie wychodzi i wydaje się, że nic dobrego nas już nie spotka, trzeba pamiętać, że to tylko moment, a za rogiem może nas czekać życiowy Oscar. Marzenia zawsze nas uratują. Dlatego nigdy nie można przestać o nie walczyć. Monodram Weroniki Wierzbowskiej mówiący o tym, że początki bywają trudne, ale mimo to nie warto się poddawać. Trzeba stoczyć walkę nie z całym światem, ale z samym sobą – o samego siebie.

Weronika Wierzbowska – aktorka, w latach 1997 – 2018 występowała w serialu “Klan”, w latach 2010 – 2011 grała w Teatrze Soho w Warszawie, w 2009 – 2010 prowadziła Teleranek w TVP

Zwiastun “Być jak Meryl”

Bilety w cenie 1 zł (Panie) lub 10 zł (Panowie) do nabycia w M-GCKiS lub w portalu kupbilecik.pl

273 odsłon