Pokaz filmu “Największy Dar” w MGCKiS


Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy wraz z Parafialnym Oddziałem Akcji Katolickiej w Choroszczy, zapraszamy Państwa na pokaz filmu “Największy Dar”.

Najnowszy film Juana Manuela Cotelo, któremu sławę przyniosła kultowa już „Ziemia Maryi”, zaskakuje, oczarowuje i dostarcza widzom wielu emocji. „Największy dar” to fabularyzowany dokument w konwencji… westernowej komedii (warstwa fabularna) i kina faktu (warstwa dokumentalna).

Głównym bohaterem opowieści jest reżyser (w tej roli sam Cotelo), który w scenerii miasteczka rodem z Dzikiego Zachodu kręci klasyczną historię o walce dobra ze złem.

Na artystę przychodzi kryzys twórczy i spada masa wątpliwości. Może zmienić zakończenie? Czy w każdej historii ludzie muszą się na końcu pozabijać? Ucieka z planu, by poszukać inspirujących i prawdziwych opowieści, które pomogłyby mu wymyślić inny finał swojego dzieła. Prawdziwe życie okazuje się bardziej zaskakujące niż wymyślone historie… Czy możliwa jest tak bezgraniczna miłość i tak bezwarunkowe przebaczenie?

(opis:najwiekszydar.pl)

Termin 16 marca 2019

Miejsce Aula Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy, Sienkiewicza 29

Godzina 19:00

Bilet w cenie 10 zł/osoba dostępne niebawem w biurze MGCKiS

386 odsłon