Nowości książkowe na Święta


Biblioteka Publiczna zadbała, aby Czytelnicy nie mieli szansy nudzić się w te Święta. Na półki zawędrowała kolejna porcja świeżutkich nowości książkowych. Kryminały, powieści obyczajowe, ciepłe historie z Bożym Narodzeniem w tle oraz thrillery z wartką, wciągającą fabułą. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.
To ostatnia chwila, aby zaopatrzyć się w najnowsze nabytki naszej Biblioteki przed Bożym Narodzeniem. Święta to czas odpoczynku i relaksu. A w takim czasie najlepiej zasiąść w fotelu z gorącą kawą, kawałkiem makowca i … dobrą książką.
Miłoszewski, Wiśniewski, Carter, Opiat-Bojarska, Gargaś czy Wilczyńska – to tylko niektórzy z autorów książek, które zakupiliśmy do Biblioteki Publicznej w Choroszczy. Zapraszamy w piątek 22 grudnia do godziny 16.00. W sobotę 23 grudnia Biblioteka będzie nieczynna, więc jeśli ktoś nie zdąży zaopatrzyć się w książki przed Świętami, to zapraszamy serdecznie tuż po drugim dniu Bożego Narodzenia.

Zakup nowości do Biblioteki Publicznej w Choroszczy był możliwy dzięki pozyskanemu dofinansowaniu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa – Priorytet 1 – „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych”. W tym roku nasza biblioteka otrzymała aż 6,5 tys. złotych na zakup książek z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.