Mistrzostwa Gminy Choroszcz w siatkówce mężczyzn


SONY DSCMiejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy zaprasza na Mistrzostwa Gminy Choroszcz w siatkówce mężczyzn, które odbędą się w sobotę 21 marca 2015 na hali sportowej Zespołu Szkół w Choroszczy. Zgłoszenia drużyn przyjmujemy na e-mail: kultura@choroszcz.pl do 16 marca. W turnieju mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 15 lat, a drużyna może liczyć 6-8 zawodników, a wpisowe od drużyny wynosi 30 zł. We wstępnym zgłoszeniu wystarczy podać imię i nazwisko kapitana i numer kontaktowy. Jeśli komuś nie uda się zebrać przynajmniej 6 osobowego składu drużyny to nic straconego. Pomożemy zebrać drużynę!

W e-mailu proszę zaznaczyć czy zgłoszenie dotyczy całej drużyny, czy jest to zgłoszenie „indywidualne”. Spośród zgłoszeń „indywidualnych” na spotkaniu kapitanów pomożemy skompletować drużynę na turniej. Ostateczne potwierdzenie udziału wraz z wpłatą wpisowego będzie miało miejsce na obowiązkowym zebraniu kapitanów, które odbędzie się we wtorek 17 marca o godz. 18:30 w siedzibie M-GCKiS.

Mistrzostwa Gminy wyłonią reprezentację Choroszczy na Mistrzostwa Wojewódzkie, które w kwietniu odbędą się w Białowieży!

Do pobrania:

Regulamin

Formularz zgłoszeniowy

Pozwolenie rodzica/opiekuna

M-GCKiS

483 odsłon