Mikołajkowe warsztaty fotograficzne w M-GCKiS


W mikołajki zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 8 – 14 lat do udziału w warsztatach fotograficznych. Wykonamy na nich pracę, która będzie mogła zostać wysłana ze świątecznymi życzeniami dla najbliższych. Zapraszamy!

Z okazji zbliżających się świąt zapraszamy dzieci i młodzież do wspólnego tworzenia kartek świątecznych. Będziemy je wykonywać metodą malowania światłem. Warsztaty będą też okazją do poznania tajników fotografii w bardzo przystępny sposób. Wiedza przyswajana podczas zabawy z pewnością utkwi na długo w pamięci uczestników zajęć. Dodatkowo wykonane zdjęcia będzie można zabrać ze sobą do domu, aby wysłać je najbliższym jako pocztówkę z bożonarodzeniowymi życzeniami.

Warsztaty poprowadzi Karolina Gołębiewska – instruktorka M-GCKiS, pedagog i arteterapeutka amatorsko zajmująca się fotografią. Prowadziła zajęcia fotograficzne w Centrum Kultury w roku szkolnym 2016/2017. Podczas zajęć warsztatowicze poznają podstawy fotografii.

Warsztaty rozpoczną się 6 grudnia 2017 o godz. 17:00 w Centrum Kultury w Choroszczy i potrwają do 18:30. Koszt warsztatów – 5 zł.

Zapisy w biurze M-GCKiS. Zapraszamy!

21 odsłon