Lato w Choroszczy powitane!


W niedzielę, 26 czerwca, najmłodsi mieszkańcy Choroszczy przywitali lato podczas pikniku rodzinnego zorganizowanego na terenie Bulwarów przy ul. H. Sienkiewicza. Zachęcamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z wydarzenia.

Animacje i zabawy dla dzieci, plenerowe szachy, zajęcia plastyczne, słodki poczęstunek, a także wspólne ognisko – to atrakcje, które Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu wraz z Gminą Choroszcz przygotowało z myślą o najmłodszych mieszkańcach naszej gminy. W upalne popołudnie, jak na prawdziwe lato przystało, witaliśmy wakacje.  Była to wspaniała okazja,  aby spędzić czas w sposób aktywny, ciekawy, a przy tym integracyjny, bo wspólnie z innymi mieszkańcami.

Nie zabrakło przeróżnych gier i konkursów, tworzenia letnich tatuaży, wielkich baniek, a najmłodsi mieli okazję poskakać na mini-dmuchańcu oraz przybić piątkę żywej maskotce. Na wszystkich młodych artystów i artystki czekały sztalugi – każdy mógł stworzyć coś własnego, niepowtarzalnego przy pomocy pędzla i farb. Z myślą o miłośnikach królewskiej gry w szachy, w przestrzeni pojawiły się te w rozmiarze XXL, ale również te standardowe, przy których można było rozegrać partię pod okiem instruktora. Ta niedziela była również smaczna za sprawą całkowicie bezpłatnie serwowanych lodów, waty cukrowej i popcornu, których zapach roznosił się po całych Bulwarach.

Można śmiało powiedzieć, że lato już oficjalnie zagościło w Choroszczy! Powitaliśmy je gwarnie, radośnie, a przede wszystkim wspólnie!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Fot. Joanna Krukowska

206 odsłon