„Kobiety Mówią” przed nami! W tym roku mówią o MARZENIACH


Jest nam bardzo miło poinformować, że w bieżącym roku reaktywujemy w Choroszczy spotkanie, które pn. “Kobiety mówią”. „Kobiety mówią” to wyjątkowe SPOTKANIE kobiet (choć nie tylko) w różnym wieku, rożnych profesji, doświadczeń, miejsca zamieszkania, pochodzenia… Te charakterystyki nie są ważne, jeśli kobiety chcą mówić. A chcą. W 2018 roku „Kobiety mówią z głębi duszy i ciała o… MARZENIACH”.

Tegoroczna edycja odbędzie się 13 maja o godz. 13:00 w auli Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy.
„Kobiety Mówią” to czas rozmów, inspiracji, oderwania się od codziennych obowiązków i celebrowania kobiecości – spotkania wyjątkowych kobiet z innymi wyjątkowymi kobietami. W poprzednich latach rozmawialiśmy o kobietach po prostu, o ich niecodziennej codzienności. Na tegoroczną edycję zapraszamy wszystkie kobiety kochające marzenia! To marzenia bowiem stoją w centrum tegorocznego spotkania.
Będziemy rozmawiać o tym, jak marzyć i co zrobić, by nasze pomysły stały się rzeczywistością. Pomoże nam w tym Pokój Marzeń, stworzony przez fantastyczne artystki i animatorki: Izę Dąbrowską, Darię Ostrowską i Emilię Kosakowską. W Pokoju Marzeń będzie można oddać się własnym fantazjom, pomyśleć o niebiskich migdałach i prawdziwie pobujać w obłokach. Po co? Dla twórczej realizacji i samopoznania.
Na ziemię – ale z miękkim lądowaniem, ponieważ na ziemię stworzoną z pasji do marzeń – sprowadzą nas wyjątkowe – aktywne i energetyczne kobiety, które doskonale wiedzą, jak realizować marzenia i nimi żyć. Nie, nie mrzonkami – MARZENIAMI. Spotkamy się z fotografką Agnieszką Lilyą Fałat – mentorką i animatorką warsztatów dotyczących marzeń, Urszulą Paśnikowską – bizneswoman, która, podążając za swoimi marzeniami, zbudowała firmę i markę – Matka Polka Hybrydowa, a także wspaniałymi dziennikarkami: Dorotą Sokołowską i Magdaleną Gołaszewską – które opowiedzą o pasji i urodzie marzeń.
Poznajmy tegoroczne Kobiety, które o marzeniach (prze)Mówią do nas ze sceny:
Agnieszka Lilya Fałat – fotografka, prezeska Fundacji Renezis, architektka krajobrazu, projektantka wnętrz, trenerka rozwoju osobistego. Pochodzi ze Śląska i doskonale wie, jak przekuć marzenia w sukces! Pracuje z ludźmi w każdym wieku, z różnych środowisk. Kobieta pełna pasji, które nieustannie realizuje.
Urszula Paśnikowska – Matka Polka Hybrydowa. Na paznokciach potrafi wyczarować to, co tylko sobie wymarzymy. Dzięki pasji rozwija biznes, który ma dziesiątki tysięcy fanek na całym Podlasiu i nie tylko!
Dorota Sokołowska – dziennikarka Polskiego Radia Białystok, pracuje w redakcji programów kulturalnych. Laureatka wielu nagród i wyróżnień. Wie, jak podróżować po kulturze, a marzenia sprowadza na ziemię i wciela je w życie.
Magdalena Gołaszewska – przez wiele dziennikarka telewizyjna, jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci białostockiego oddziału TVP, współgospodyni programu “Odeska 1”, w którym otwiera widzom kulisy Opery i Filharmonii Podlaskiej. Pasjonatka jogi.
Jak co roku podczas spotkania „Kobiety Mówią”, równolegle będzie odbywało się szereg dodatkowych atrakcji: „Ja – pomalowana marzeniami”, czyli profesjonalny makijaż w wykonaniu Anna Rua Make Up wraz z grupą makijażystek; „Marzenia na talerzu”, czyli porady „Smacznej Terapii”, wystawa fotografii Agnieszki Lilii Fałat, a także wystawa obrazów-kobiet autorstwa Darii Alicji Ostrowskiej.
W przerwie będzie można zapoznać się i skorzystać z oferty stoisk m.in.: Dworu Czarneckiego, który oferuje masaż i pielęgnację dłoni, Depil Concept, „Smaczna Terapia”. W trakcie konferencji: kawa i słodki poczęstunek – do woli 😉 Każda z Pań, tradycyjnie już, wyjdzie ze spotkania z miłą niespodzianką.
Bezpłatne wejściówki na wydarzenie będą niebawem dostępne w Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy. Zachęcamy do śledzenia informacji o spotkaniu i bycia z nami na bieżąco.

Bądźcie z nami tego dnia! Zrealizujmy marzenia wspólnie! Zapraszamy!

189 odsłon