Czas na kabaret, Kabaret pod Wyrwigroszem!


W niedzielę 26 lutego 2017 o 17:00 z nowym, efektownym, atrakcyjnym wizualnie a nade wszystko przekomicznym programem „variAte”, wystąpi Kabaret pod Wyrwigroszem. Bilety w cenie 60zł dostępne będą w kasie M-GCKiS już od 2 stycznia. Zapraszamy!

Śmiech to zdrowie! I niewątpliwa przyjemność. A któż z nas nie śmial się oglądając polską wersję przeboju “Jozin z Bazin”, nucąc pod nosem “Donald marzy”, czy cover znanej piosenki disco polo “Ona nie tańczy dla mnie”? Wspólnie będziemy mogli je zaśpiewać z Kabaretem pod Wyrwigroszem 26 lutego 2016 roku w auli Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy. 

Kabaret Pod Wyrwigroszem został założony w 1990 roku przez Maurycego Polaskiego i Łukasza Rybarskiego, początkowo funkcjonując pod nazwą Somgorsi. Po reaktywacji w 1994 grupa przyjęła nazwę Kabaretu pod Wyrwigroszem. Krakowską formację obecnie tworzą Beata Rybarska, Łukasz Rybarski, Maurycy Polaski i Andrzej Kozłowski. Ich poczucie humoru szybko udziela się widowni. Sami sprawdźcie, czy więcej prawdy jest w powiedzeniu “śmiech to zdrowie”, czy “umrzeć ze śmiechu”! Jedno jest pewne: nowym programem artystycznym, “variAte” rozśmieszą nas do łez!

Bilety będą dostępne w siedzibie M-GCKiS w Choroszczy od 2 stycznia, w cenie 60 zł/szt.

Adobe Photoshop PDF

Można także dokonać rezerwacji telefonicznej lub poprzez wiadomość na naszym FB – rezerwację należy opłacić przelewem w ciągu 3 dni – bilety będą czekały do odbioru w biurze lub w dniu występu. 

Dane do przelewu:

Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy
ul. Sienkiewicza 29
16-070 Choroszcz
Konto: 64 1020 1332 0000 1402 0945 0430

Tytuł przelewu: Kabaret pod Wyrwigroszem

M-GCKiS

71 odsłon