Instalacja Kultury: Choroszczańskie Riffy


24 października 2017 o godz. 19:30 w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Sportu obędzie się spotkanie muzyków z Choroszczy “Choroszczańskie Riffy” w ramach Domu Kultury+.

Spotkanie będzie miało formę panelu dyskusyjnego na temat przeszłości, teraźniejszości oraz przyszłości środowiska muzycznego w Choroszczy. Nie zabraknie z pewnością rozmów o choroszczańskiej muzyce rockowej.

Czy lokalna scena muzyczna ma cechy charakterystyczne? Kto był inicjatorem i propagatorem rocka w Choroszczy? Jakie zespoły inspirowały dzisiejszych muzyków z Choroszczy? Te i inne pytania padną na panelu dyskusyjnym. Wspomnimy początki, porozmawiamy o teraźniejszości i przyszłości. Mamy nadzieje, że spotkanie będzie pretekstem do stworzenia nowych, muzycznych projektów! Pragniemy zachęcić wszystkich, którzy kochają muzykę do wzięcia udziału w dyskusji. Zapraszamy również młodzież, w której pasja do dobrych brzmień zaczyna się rozbudzać, by spotkali się z tymi, którzy dla muzyki poświęcili wiele czasu i energii. Wymiana pomysłów i doświadczeń leży u podstaw spotkania.

Zapraszamy serdecznie!

Projekt bez tytułu

202 odsłon