Choroszczańska Noc Gier


Już 17 listopada 2018 roku odbędzie się wydarzenie pt. Choroszczańska Noc Gier. Jest to kolejna edycja tej imprezy. Od wieczora do późnych godzin nocnych w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy spotkają się miłośnicy planszówek, gier karcianych i fabularnych. Zapraszamy wszystkich chętnych, wstęp na wydarzenie jest wolny.

Choroszczańskie Noce Gier na stałe wpisały się w kalendarz imprez Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy. Aktywna i liczna grupa miłośników planszówek i gier karcianych spotka się w piątkowe popołudnia, a ich działalność rozszerza się również na weekendy, czego efektem są nocne spotkania z grami. Cieszą się one dużym zainteresowaniem i są otwarte dla wszystkich pasjonatów gier, nie tylko z gminy Choroszcz.

Wydarzenie rozpocznie się od godziny 19:00 i potrwa do 6:00 w siedzibie M-GCKiS. Zbierajcie znajomych i zabierajcie swoje gry. Dobra zabawa gwarantowana. To niebywała okazja, by w miłym gronie przegrać całą noc przy ciasteczkach, kawie i herbatce. Noc Gier zostawia dużą dowolność co do typu planszówek i form spędzenia czasu. Jedno jest pewne: nikt nie będzie się nudził! Można przynieść ze sobą koce, poduchy i śpiwory, by mocniej poczuć nocną atmosferę. Zatem – do zobaczenia nad planszą w Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy.

 

468 odsłon