Bieg Konstytucji – informacje dla zawodników


Już w sobotę 5 maja w Jeronikach/Choroszczy odbędzie się Bieg Konstytucji. Poniżej przedstawiamy informacje dla zawodników biorących udział w zawodach. Na miejscu będzie można się jeszcze zapisać (będzie 48 miejsc łącznie dla biegów dziecięcych i 5 km) – opłata w dniu biegu wynosi 25 zł (5 km) i 5 zł (biegi dziecięce).

Biuro zawodów będzie otwarte od godziny 10 – będzie znajdować się przy punkcie Startu, czyli w Parku Linowym (Jeroniki 4). Od tej godziny będzie też można odbierać numery startowe lub się jeszcze zapisać do udziału – start biegu 5 km o godzinie 12.  

Zapowiedź biegu znajduje się tutaj.


Dla przypomnienia trasa:

i film z trasy biegu:


Parking będzie w punkcie startu (Agroturystyka, Jeroniki 10) lub przy mecie (Park Linowy, Jeroniki 4), a po ukończeniu biegu będzie czekał nasz gminny przysmak: kanapki ze smalcem i ogórki kiszone, a także kawa czy herbata. 


W skrócie:

Bieg już w sobotę 4 maja! Poniżej kilka wiadomości dla uczestników:

1) Odbiór numerów startowych będzie w Parku Linowym Jeroniki (Jeroniki 4) – tutaj będzie też start biegu i biegi dziecięce
2) Otwarcie Biura Zawodów będzie o godz. 10
3) Na miejscu dla spóźnialskich będzie także możliwość zapisania się do udziału w biegu (mamy łącznie 48 wolnych miejsc)
4) Parkingi dla samochodów będą w Parku Linowym (Jeroniki 4, punkt startu) lub w Agroturystyce Jeroniczówka (Jeroniki 10, punkt mety)
5) Po zakończeniu biegu zapraszamy na poczęstunek – w punkcie mety w Parku Linowym

Do zobaczenia w Jeronikach!!!