Klub fotograficzno – filmowy Soczewka


KLUB FOTOGRAFICZNO – FILMOWY „SOCZEWKA”

Karta do pobrania – gra miejska

mapka

Miejcie oczy szeroko otwarte! Już od czwartku (17 X) możecie wziąć udział w wystawie i grze w jednym. Klub fotograficzny „Soczewka” z Centrum Kultury pokazuje swoje prace z sezonu 2018/2019. Wystarczy wybrać się na spacer z kartą do gry i podziwiać prace młodych fotografów.

 

Pobierz i wydrukuj kartę. Idź z nią na spacer w poszukiwaniu elementów wystawy ulicami Powstania Styczniowego, Sienkiewicza, Sportową. Osiem fotografii czeka na Ciebie na trasie spaceru – przyjrzyj im się dokładnie, odnajdź litery, ułóż z nich hasło i odpowiedz na pytanie. Wypełnioną kartę przynieś do Centrum Kultury – tu czeka na Ciebie mały upominek. Do dzieła! 

Gra ma na celu dobrą zabawę, dzięki której poznasz lepiej fotografię i twórczość Klubu „Soczewka”. Zdjęcia to najlepsze prace dzieci, które powstały w sezonie 2018/2019. W grę mogą grać rodziny, przyjaciele, jest to propozycja na umilenie czasu po szkole, czy pracy, dla ludzi w każdym wieku. 

Zapraszamy do śledzenia naszego Instagrama (@kff_soczewka), gdzie regularnie publikujemy nasze prace! 
Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 10 – 13 lat na zajęcia Klubu „Soczewka”. Podczas zajęć uczymy się przez zabawę. Robimy eksperymenty i wystawy. Tworzymy i malujemy… światłem! Będziemy organizować plenery fotograficzne, robić sesje zdjęciowe wcielając się w wyjątkowe postacie. Zmierzymy się również z tworzeniem filmów i animacji. Jednym zdaniem spędzimy czas w maksymalnie kreatywny sposób.
Prowadzenie: Karolina Gołębiewska
Zajęcia odbywać się będą w środy w godz. 16:30 – 18:00 (od 2 X 2020).
Zapisy w biurze Centrum Kultury lub pod nr telefonu: 725-357-788.
Cena: 20 zł za miesiąc. 
Nasze pierwsze zdjęcia wykonane w sezonie 2018/2019. Spójrzcie, jak w obiektywie warsztatowiczów wygląda jesień: 
Na zajęciach bywa…. strasznie! W prawdzie nasze potwory nie są zbyt wyraźne, bo przepędziliśmy im stracha, ale jak na pierwsze podejście do tematu cienia zabawy było co nie miara! Nasze obiektywy zarejestrowały też duchy. Całkiem przyjazne 😉 Powstała też mała wariacja na temat stulecia niepodległości Polski. 
Święta to dobra okazja do malowania światłem. Urządziliśmy też pierwszą sesję – część grupy nam pozowała, a inni robili im zdjęcia. Powstała nawet fotograficzna choinka – ze statywu! Nie obyło się bez sztucznych ogni – uczyliśmy się jak sprawić, by fotografie iskrzyły!