„Ździebełko ciepełka”– czyli miłość w polskiej piosence!


Nula Stankiewicz i Janusz Strobel – para w życiu, duet na scenie – zagoszczą i wystąpią w Choroszczy. M-GCKiS oraz Parafia Rzymskokatolicka w Choroszczy serdecznie zapraszają na wyjątkowy koncert, który odbędzie się w choroszczańskim kościele 23 czerwca, o godz. 19:00. 

Podczas wydarzenia usłyszymy piosenki, które łączą w sobie najwyższej próby poetyckie teksty w jazzowej aranżacji. Repertuar będzie oparty na utworach o miłości do słów Jonasza Kofty, Agnieszki Osieckiej, Jeremiego Przybory, Jana Wołka, które od lat skłaniają do zadumy i poruszają serca.

Nula Stankiewicz to wokalistka o niepowtarzalnym głosie i charyzmie, która od lat zachwyca publiczność swoją interpretacją piosenek literackich. Jej delikatny, a zarazem głęboki głos, potrafi przenieść słuchaczy w świat pełen emocji i refleksji. Nula jest znana z tego, że potrafi w swoich występach łączyć klasykę z nowoczesnością, tworząc niepowtarzalną atmosferę. Janusz Strobel to mistrz gitary klasycznej i kompozytor, którego utwory są pełne subtelności i elegancji. Współtwórca dziesiątek płyt, w których wziął udział jako kompozytor, aranżer czy instrumentalista. Podczas koncertów z Nulą Stankiewicz tworzą harmonijny i pełen pasji duet, który zachwyca i wzrusza.

To wyjątkowe wydarzenie muzyczne, którego program wypełnią piękne melodie i mądre teksty. Serdecznie zapraszamy!

113 odsłon