Pracownia Sztuk Wizualnych


Autorska kreatywna przestrzeń może być Twoja!

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 7. roku życia do udziału w zajęciach plastycznych w ramach Pracowni Sztuk Wizualnych Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy. Poprowadzi je Katarzyna Magdziak – doświadczona instruktorka w pracy z twórcami amatorami w wieku od lat 5. do 105. Będzie kreatywnie, wspólnie, ale przede wszystkim w odpowiedzi na potrzeby uczestników.

Poprzez wspólne prace twórcze i jednocześnie indywidualny rozwój kreatywny, Pracownia Sztuk Wizualnych M-GCKiS w Choroszczy chce zintegrować uczestników wokół rozwijania ich zdolności plastycznych i pogłębiania pasji tworzenia.

Uczestnicy będą poznawać Sztuki Plastyczne z zakresu rysunku i malarstwa oraz technik mieszanych. Przewidziana jest również grafika warsztatowa, techniki eksperymentalne i autorskie. Uczestnicy, wspólnie z prowadzącą, będą tworzyć formy płaskie i przestrzenne. Zajęcia będą płynnie współgrać z potrzebami uczniów.

Wspólnie pokażemy, że w każdym z nas jest schowany talent, który należy odkrywać krok po kroku, by pielęgnowany – pięknie rozkwitł. Stwórzmy razem kreatywną przestrzeń! Ona też może być Twoim udziałem. Chcesz? Nie zwlekaj!


Zajęcia dla dzieci i młodzieży

Zajęcia Pracowni Sztuk Wizualnych skierowane są do dzieci i młodzież w wieku od 7. roku życia, prowadzi je instruktorka  Katarzyna Magdziak.

Miesięczny koszt zajęć to 80 zł (możliwa  zniżka 20% na KDR).

Zajęcia odbywają się w poniedziałki oraz wtorki, raz w tygodniu dla każdej grupy.

Poniedziałek
– grupa 12 +: godz. 17:00–19:00

Wtorek
– grupa 7–8 lat: godz. 16:30–17:30
– grupa 9–11 lat: godz. 18:00–19.30

Zapisy do poszczególnych grup odbywają się drogą e-mailową: zajecia@kultura.choroszcz.pl, telefonicznie pod numerem: 85 719 14 31 oraz osobiście w M-GCKiS.

___________________________________

Zajęcia dla osób dorosłych

Zajęcia Pracowni Sztuk Wizualnych skierowane do osób dorosłych, prowadzi je instruktorka Katarzyna Magdziak.

Miesięczny koszt zajęć to 100 zł (możliwa  zniżka 20% na KDR).

Zajęcia odbywają się w środę oraz w czwartek, raz w tygodniu dla każdej grupy.

Środa – godz. 11:00-14:00

Czwartek – godz. 17:30-20:30

Zapisy do poszczególnych grup odbywają się drogą e-mailową: zajecia@kultura.choroszcz.pl, telefonicznie pod numerem: 85 719 14 31 oraz osobiście w M-GCKiS.

Podczas każdych z zajęć oferowanych przez M-GCKiS w Choroszczy obowiązuje jednakowy regulamin (do pobrania poniżej). Warunkiem wstępu na zajęcia jest zapoznanie się z regulaminem oraz wypełnienie i dostarczenie Instruktorom karty zgłoszeniowej.

REGULAMIN ZAJĘĆ

KARTA_ZGŁOSZENIOWA

Opłatę za zajęcia należy wykonać do

10 dnia każdego miesiąca na nr konta:

72102013320000100213872033

w tytule

rodzaj zajęć oraz Imię i Nazwisko Uczestnika