Pierwsze spotkanie wewnętrzne w ramach „Zaproś nas do siebie 2018”


Pierwsze spotkanie Choroszczańskich Zaprosi już za nami. Całość spotkania przebiegła w miłej atmosferze, choć nie obyło się bez twórczych napięć. Całe spotkanie zaczęło się od podpisania umowy/kontraktu na temat tego jak powinno przebiegać spotkanie. Następnie przeszliśmy od razu do burzliwej dyskusji na temat spraw związanych z relacjami między pracownikami, która skutkowała między innymi pomysłem na odwiedziny międzydziałowe. Wszystko po to aby każdy z pracowników wiedział o tym jak pracują inni, a przy tym poczuł jedność.  Kolejnym etapem spotkania było przedstawienie ogólnego zarysu projektu „Zaproś nas do siebie 2018” co razem z poprzednim tematem, wykształtowało pewne pomysły jeżeli chodzi o naszą ofertę programową.

Szczególną stanowczością i chęcią zmian emanował nasz dyrektor Przemysław Waczyński który w projekcie upatruje wielką szanse na ulepszenie naszego centrum. Co ważne podczas dyskusji to on na każdym kroku podkreślał ważność instytucji rozumianej jako jedno ciało. Pokrótce chodzi o to abyśmy byli jeszcze lepsi w tym co robimy.

Już na początku maja pierwsza wizyta studyjna, która odbędzie się Warszawie, nie omieszkamy o niej napisać.

Wkrótce kolejne informacje o projekcie, relacje ze spotkań studyjnych jaki i wewnętrznych. Chcielibyśmy bardzo abyście śledzili nasze poczynania w tym projekcie. To wszystko po to aby nasze centrum było jeszcze lepszym miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Zmieniamy się dla WAS!