Lodowisko


lodowisko

KOMUNIKAT 11.02. 

Niestety z powodu dzisiejszej deszczowej aury i prognozy pogody na kolejne dni informujemy, że tegoroczny sezon „lodowiskowy” został zakończony i od dzisiaj lodowisko jest zamknięte.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas w ciągu ostatniego miesiąca! Do zobaczenia w kolejnym sezonie zimowym!


Zapraszamy na lodowisko „Biały Orlik” znajdujące się w Choroszczy przy ul. Pałacowej – jest ono otwarte od wtorku 15 stycznia od godziny 14:30 do odwołania. Ceny korzystania z lodowiska są identyczne jak w latach ubiegłych. Bezpłatny wstęp mają osoby do 18 lat, a także emeryci i renciści – dla pozostałych osób cena biletu wstępu to 5 zł. Dla wszystkich obowiązuje jednakowa opłata za wypożyczenie łyżew, która wynosi 5 zł. Dla najmłodszych dzięki Burmistrzowi i Urzędowi Miejskiemu w Choroszczy zostały zakupione „misie” do nauki jazdy na łyżwach, których wypożyczenie jest bezpłatne. Zapraszamy wszystkich amatorów jazdy na łyżwach na świeżym powietrzu!


Godziny otwarcia lodowiska: codziennie (pn-nd) od godziny 14:30 do 20:15. UWAGA: LODOWISKO NIECZYNNE


Dziękujemy w tym miejscu ZECWiK w Choroszczy i Sekcji Obsługi UM w Choroszczy, Zaczerlańskiemu Monarowi oraz pracownikom M-GCKiS za rozstawienie lodowiska i jego przygotowanie!


Cennik korzystania z lodowiska „Biały Orlik”: