Lodowisko


lodowisko

Lodowisko zostanie otwarte w sobotę 7 stycznia o godz. 15! Będzie można z niego korzystać codziennie w godzinach od 15 do 20:30. ZAPRASZAMY!

Zapraszamy na lodowisko „Biały Orlik” – będzie ono otwarte od soboty 7 stycznia. Ceny obniżyliśmy w poprzednim roku, także w tym roku będą wyglądać identycznie. Bezpłatny wstęp mają osoby do 18 lat, a także emeryci i renciści – dla pozostałych osób cena biletu wstępu to 5 zł. Dla wszystkich obowiązuje jednakowa opłata za wypożyczenie łyżew, która wynosi 5 zł. Dla najmłodszych dzięki Burmistrzowi i Urzędowi Miejskiemu w Choroszczy zostały zakupione „misie” do nauki jazdy na łyżwach, których wypożyczenie jest bezpłatne. Zapraszamy wszystkich amatorów jazdy na łyżwach na świeżym powietrzu!


Godziny otwarcia lodowiska: w tygodniu (pn-pt) od godziny 15:00 do 20:30, a w weekendy (sb-nd) od godziny 11:00 do 20:30 

W związku z panującymi warunkami atmosferycznymi lodowisko „Biały Orlik”, a co za tym idzie cały obiekt „Orlik” od dnia 17 lutego jest nieczynne do odwołania.


Cennik korzystania z lodowiska „Biały Orlik”:

cennik lodowisko