Ruszyły zajęcia w świetlicach!


Pierwszy tydzień działalności Terenowych Centrów Kultury w Barszczewie, Złotorii i Konowałach już za nami! Choć to dopiero początek, u nas jest już intensywnie. Jesteśmy szczęśliwi, że zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców tych miejscowości. Ich uśmiech i zaangażowanie podczas naszych spotkań tylko to potwierdza!
Co więc działo się w świetlicach w trakcie tego tygodnia? Zajęcia rozpoczęliśmy od spotkania organizacyjnego, na którym uczestnicy dowiedzieli się, co ich czeka w tej edycji programu Terenowe Centra Kultury. Ponadto w Barszczewie i Złotorii miło spędziliśmy czas na wspólnych zabawach, rozmowach i wspominkach ubiegłej edycji. Dodatkowo w Konowałach oddaliśmy się zabawom integracyjnym, które pomogły nam bliżej się poznać.
Nasze kolejne spotkania będą nawiązywały do zbliżających się świąt Wielkiej Nocy, a tuż po nim startujemy z pierwszym blokiem zajęć. Jeśli więc nadal zastanawiasz się nad dołączeniem do naszej małej świetlicowej społeczności, nie wahaj się dłużej! Im nas więcej, tym lepiej.
Do zobaczenia w świetlicy!