Bieg Niepodległości – informacje dla zawodników


Już w niedzielę 12 listopada w Choroszczy odbędzie się Bieg Niepodległości. Poniżej przedstawiamy informacje dla zawodników biorących udział w zawodach. Na miejscu będzie można się jeszcze zapisać do biegu głównego – będzie wolnych ok. 30 miejsc– opłata w dniu biegu wynosi 30 zł.

Biuro zawodów będzie otwarte od godziny 10 – będzie znajdować się przy punkcie Startu/Mety na ulicy Branickiego (przy zbiorniku wodnym „Kominowe Bajoro„) Jakbyście właśnie kogoś pytali o drogę to pytajcie o „Kominowe Bajoro”. Od tej godziny będzie też można odbierać numery startowe lub się jeszcze zapisać do udziału – start biegu o godzinie 12.  Starty biegów dziecięcych będą o godz. 11:30 (500 m) i 11:45 (1000 m)

Zapowiedź biegu znajduje się tutaj.


UWAGA: w związku z remontem dróg na skrzyżowaniu Branickiego/Ogrodowa/Sienkiewicza nie będzie możliwości dojazdu samochodem od strony centrum Choroszczy. Dojazd będzie drogami od strony ulicy Piaskowej, czyli: Torfową, Kolonia Gaj lub dalej od strony Ruszczan przedłużeniem ul. Branickiego.

Dojazd do mety


 

Pamiątkowy medal jaki otrzyma każdy uczestnik biegu głównego:

DSC_0199


Trasa biegu głównego:

22448626_2073219409566462_370691695608076830_n


 

 

Trasa biegów dziecięcych:

trasa biegu dla dzieci


Parking będzie umiejscowiony równolegle do ogrodzenia szpitala przy „Kominowym Bajorze”, a także po jednej stronie drogi „Kolonia Gaj”. Prosimy wszystkich o dostosowanie się do poleceń Policji, strażaków OSP, a także harcerzy.

parkingi


Na miejscu będzie „prowizoryczna” przebieralnia i toaleta – nie będzie dostępu do wody bieżącej, tylko ta w toalecie. Będzie można się rozgrzać pijąc gorącą kawę czy herbatę – po ukończeniu biegu będzie na wszystkich czekała gorąca grochówka.

Na trasie będą dwa punkty z wodą: jeden przy starcie/mecie, drugi na ulicy Dominikańskiej przy remizie OSP. Obsługa medyczna także będzie w tych dwóch miejscach: przy starcie/mecie i przy remizie OSP.


 

Główny sponsor i patron biegu:

rezydencja

Urząd Miejski w Choroszczy / Burmistrz Choroszczy


Sponsorzy Biegu:

sponsorzy bieg

Podlaskie Zrzeszenie LZS w Białymstoku (www)
Bank Spółdzielczy w Białymstoku, Oddział w Choroszczy (www)
Opmar i Milatrans (www)
Power Squash Białystok (FB)


Partnerzy Biegu:

partnerzy bieg

OSP Choroszcz (FB)
Harcerze z Choroszczy (FB)
Szpital im. Dr. St. Deresza w Choroszczy (www)
Szkoła Paralotniowa DRAGON Tomasz Kudaszewicz (www)(FB)