„Żyj filmowo – płać bezgotówkowo” – seanse filmowe z Objazdowym Kinem Bezgotówkowym


Bezgotówkowe Kino Objazdowe zawita w Choroszczy już 28 listopada br!

28 listopada największe i najgłośniejsze premiery kinowe zostaną wyświetlone w auli M-GCKiS (ul. Sienkiewicza 29).

Na dużym ekranie zobaczycie:

 “Uwierz w Mikołaja” – Lekka, zabawna i ciepła komedia romantyczna. Na dużym ekranie znów zatriumfuje magia miłości i magia świąt! Agnieszka z powodu gwałtownej śnieżycy zostaje odcięta od reszty świata w urokliwej górskiej chatce, a na jej drodze pojawia się tajemniczy i przystojny mężczyzna w stroju Świętego Mikołaja. (dyst. Kino Świat)

 “Psi Patrol: Wielki film” – Kiedy w Mieście Przygód ląduje magiczny meteor, szczeniaki z Psiego Patrolu zyskują supermoce, które przekształcają je w Kosmopieski! Dla Skye, jej nowe moce są spełnieniem marzeń. (dyst. UIP)

 “Chłopi” – Adaptacja słynnej powieści Władysława Reymonta, za którą polski pisarz otrzymał Nagrodę Nobla. Wykonany w technice animacji malarskiej film to prawdziwe widowisko z imponującymi scenami tańca i bitwy. To dzieło trzeba zobaczyć w kinie! (dyst. Next Film)

 “Kajtek Czarodziej” – Odrobina magii dla całej rodziny. Adaptacja ponadczasowej książki Janusza Korczaka w reżyserii Magdaleny Łazarkiewicz! Chyba każde dziecko pragnie posiadać czarodziejskie moce. A co, kiedy to marzenie się spełni? (dyst. Kino Świat)

Repertuar filmów w M-GCKiS w Choroszczy 28.11.2023 r. (wtorek):

SEANSE EDUKACYJNE dla grup zorganizowanych Po więcej informacji i dokonanie rezerwacji zadzwoń pod nr tel. 22 357-85-00
(w dni robocze w godzinach od 10:00 do 15:00)

8:30 – Kajtek Czarodziej

10:30 – Psi Patrol. Wielki film

12:30 – Chłopi

SEANSE Z PRZEDSPRZEDAŻĄ ONLINE

15:30 – Psi Patrol. Wielki film

17:30 – Kajtek Czarodziej

19:30 – Uwierz w Mikołaja

Na wszystkie seanse zaprasza Fundacja Polska Bezgotówkowa, która poza propozycjami kinowymi przygotowała dla widzów także garść wiedzy na temat innowacyjnych form płatniczych!

Partnerem pokazów w Choroszczy jest Bank Spółdzielczy w Białymstoku.


Dla wszystkich fanów kina i widzów Bezgotówkowego Kina Objazdowego, którzy dokonają płatności na stronie internetowej www.filmowobezgotowkowo.pllub kartą, telefonem czy za pomocą zegarka w kasie kina oraz w barku kinowym, przewidziano 10% zniżkę na bilety i zestawy kinowe. Bilety do kina można kupić zarówno online na stronie Bezgotówkowego Kina Objazdowego, jak i w dniu seansów w kasie kina – płacąc bezgotówkowo lub gotówką.  Kasa Kina otwiera się 60 min przed startem pierwszego seansu. Link do sprzedaży biletów on-line: https://filmowobezgotowkowo.pl/trasa_kina/szczegoly/648

Ceny biletów:
Normalny: 20 zł
Ulgowy: 18 zł
Grupowy: 16 zł

Kino Objazdowe podczas trasy ma specjalną zniżkę dla wszystkich fanów kina. Każdy kto zakupi bilet bezgotówkowo – online za pośrednictwem naszej strony www.filmowobezgotowkowo.pl lub za pomocą karty, telefonu lub zegarka w kasie kina – otrzyma na niego 10% zniżki.

Przed budynkiem M-GCKiS w Choroszczy tego dnia pojawi się również kamper, a w nim mobilne biuro Fundacji Polska Bezgotówkowa. Będzie w nim można uzyskać szczegółowe informacje na temat płatności bezgotówkowych oraz dowiedzieć się, jakie programy wsparcia dla osób prowadzących własną firmę realizuje obecnie Fundacja. 


Ogólnopolska akcja realizowana jest we współpracy z Fundacją Polska Bezgotówkowa. Akcja została zainicjowana w odpowiedzi na potrzebę upowszechniania kultury oraz edukacji w zakresie finansów cyfrowych wśród mieszkańców obszarów oddalonych od dużych miast i w których jednocześnie nie ma na stałe kina.

Więcej szczegółów na: https://www.filmowobezgotowkowo.pl 

454 odsłon