Zapisy wystawców na 30. Jarmark Dominikański


W niedzielę 4 sierpnia 2019 w Choroszczy w parku przy Muzeum Wnętrz Pałacowych odbędzie się XXX Jarmark Dominikański. Organizatorem imprezy jest Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy – instytucja kultury samorządu gminnego. Zachęcamy do skorzystania z oferty dla wystawców. Jak to zrobić?

Wystarczy wybrać z mapki poniżej numer stoiska (każdy numer to stoisko o wymiarach 3×3 metra). W tym roku wprowadzamy nowość: aby zarezerwować stoisko należy wysłać e-maila na adres jarmark@choroszcz.pl. Firmy i handlowcy z gminy Choroszcz są zwolnieni z opłat (nie dotyczy prądu i ustawienia auta). Rzemieślnicy i rękodzielnicy mają zapewnione stoisko bezpłatnie, jednak uwaga! należy wysłać zdjęcie potwierdzające swój asortyment.

Cena modułu pod stoisko 3×3 metry dla handlowców to 50 zł.

Dopłaty:

– 20 zł – opłata za dostęp do gniazdka elektrycznego 230V
– 20 zł – oplata za możliwości ustawienia samochodu przy stoisku

Opłatę za stoisko należy wnieść w ciągu 2 tygodni od zapisania się – dotyczy to wszystkich wystawców (w tym rzemieślników i wystawców z gminy Choroszcz, którzy zamawiają dodatkowo prąd lub będą ustawiali auto przy stoisku). Opłatę należy wnieść na konto Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu 64 1020 1332 0000 1402 0945 0430 tytułem „Opłata za stoisko JARMARK 2019 ” i z wpisanymi numerami stoisk.

Prosimy do dokładne zapoznanie się z Regulaminem Wystawców


 

Lista wolnych stoisk jest aktualizowana wyłącznie na stronie jarmark.choroszcz.pl

50 odsłon