Ciąg dalszy nastąpił, czyli kontynuacja zajęć w świetlicy w Złotorii!


Początek wiosny przyniósł nam nie tylko piękną, słoneczną pogodę, ale także pierwsze zajęcia w świetlicy w Złotorii! Od 1 kwietnia, w każdy poniedziałek i środę spotykamy się więc w świetlicy, by spędzić czas na wspólnych aktywnościach.

Jak więc minął nam pierwszy miesiąc zajęć? Na początek, tuż przed świętami Wielkiej Nocy skupiliśmy się na tworzeniu różnych dekoracji świątecznych. Dzieci stworzyły między innymi kurczaczki w koszyczku i piękne wielkanocne pocztówki. Panie z grupy dorosłej wykonały zaś kolorowe dekoracje na drzwi oraz świąteczny zestaw: jajo decoupage i króliczek z jury. W drugiej połowie miesiąca rozpoczęliśmy zaś pierwszy blok zajęć pt. Gotowanie. Do tej pory wspólnie z dziećmi przygotowaliśmy pyszne świetlicowe ciastka i gofry z różnymi dodatkami. Z kolei panie z grupy dorosłej wspólnie przyrządziły między innymi imprezowe sałatki, czy smakowitą zapiekankę.

Cieszymy się, że na zajęcia w świetlicy w Złotorii uczęszcza coraz więcej osób! To dla nas duże wyróżnienie i jeszcze większa satysfakcja! 🙂 Cały czas zapraszamy także nowych uczestników. Zapewniamy, że w naszej świetlicy nie sposób się nudzić!