Powitanie wakacji pełne atrakcji za nami


Wiwat wakacje! Słonecznie, radośnie, kolorowo i sportowo… Miniona sobota (29 czerwca) z naszym Centrum Kultury upłynęła na Kominowym Bajorze w atmosferze integracji i dobrej zabawy, także w duchu sportowym.

Rodzinny piknik rozpoczął się pokazem iluzjonisty – Damiana Karlińskiego. Równolegle na piaszczystych boiskach odbywał się turniej w plażową piłkę siatkową. Złaknieni sportowych emocji i zdrowej rywalizacji rozegrali sety w dwóch kategoriach wiekowych, a tuż obok rozgrywanych meczy każdy chętny mógł spróbować swoich sił w strzelaniu z łuku. Nie zabrakło także animacji i zabaw na świeżym powietrzu: były dmuchańce, kreatywne warsztaty, bańki mydlane, malowanie twarzy, plenerowa biblioteka i premiera najnowszego numeru „Gazety Dzieci”. Swoje umiejętności zaprezentowały psy szkolone do poszukiwań zaginionych osób, a niezwykle barwną atrakcją wieczoru na którą wszyscy czekali, była bitwa kolorów. Tego popołudnia nie zabrakło również słońca i upalnych temperatur, z ochłodą i pokazami pojawili się więc strażacy z Ochotniczej Straży w Choroszczy, a zakończeniem tego ciepłego wakacyjnego wieczoru było wspólne ognisko.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i współtworzenie tego wydarzenia, a uczestnikom – za obecność i docenienie naszych działań. Wydarzenia letnie trwają w najlepsze, bo I LOVE CHOROSZCZ latem

250 odsłon