Niesamowita zabawa na festynie z okazji pożegnania wakacji


W ostatnią sobotę sierpnia (26.08.br.), mieszkańcy Choroszczy mieli okazję wziąć udział w wyjątkowym festynie pożegnania wakacji, który odbył się na Bulwarach przy ul. Sienkiewicza. Impreza okazała się być doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu, a atmosfera była pełna radości i entuzjazmu.

Animacje i rozrywka były głównymi punktami programu festynu. Dla dzieci i dorosłych przygotowano różnorodne atrakcje, które skupiały uwagę i rozśmieszały wszystkich uczestników.

Jednym z najbardziej ekscytujących momentów festynu było piana-party. Dzieci oraz nieco starsi uczestnicy bawili się wesoło tańcząc w otoczeniu białej piany, co sprawiło, że całe wydarzenie było niezwykle kolorowe i radosne.

Nie zabrakło też waty cukrowej, brokatowych tatuaży, dmuchańców i zabaw animacyjnych. Podczas sobotniego wydarzenie odbyły się również wręczenie pucharów i medali dla piłkarzy rozgrywających w amatorskiej dziecięcej lidze piłki nożnej.

Organizatorzy festynu w Choroszczy zdecydowanie postarali się, by wszyscy uczestnicy mieli niezapomniany czas i pełne radości wspomnienia. Wakacje wrócą już za rok i na pewno hucznie je przywitamy już w czerwcu!

 

 
 
 
 
163 odsłon