MOTO-JAM SESSION W STAJNI 2017


W weekend 9-10 września 2017 roku Stajnia przy Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy kolejny raz będzie rozbrzmiewał rockowymi improwizacjami! Tradycją lat ubiegłych zgromadzą się tam muzycy i pasjonaci dobrego brzmienia, by wspólnie dać ponieść się jam session!

Od siedmiu lat muzycy z Choroszczy i okolic spotykają się w końcówce lata w stajni dawnej fabryki sukna i kortów rodziny Moesów na jam session. Wydarzenie to nie tylko improwizowane dźwięki płynące ze sceny, ale przede wszystkim wspólna twórczość, wzajemne inspiracje i wymiana muzycznych natchnień. Przyjemność czerpią nie tylko muzycy, którzy ochoczo dają się ponieść dźwiękom, ale również publiczność, ponieważ Moto-Jam Session w Stajni to niepowtarzalna okazja do wysłuchania wyjątkowych, bo powstałych pod wpływem chwili, utworów w klimatycznym miejscu.

W ubiegłym roku do imprezy przyłączyli się motocykliści. Nazwę zmieniono na Moto-Jam Session. W spotkaniu uczestniczyło prawie sto maszyn. W tym roku wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uruchamiamy bezpłatne pole namiotowe dla motocyklistów, którzy chcą uczestniczyć w imprezie do kolejnego dnia. Pojazdy bezpiecznie będą mogły bezpiecznie czekać na swoich właścicieli w strzeżonym parku maszyn. Rano uczestnicy posilą się śniadaniem. Motocykliści z Choroszczy zorganizują zawody i konkurencje, które uatrakcyjnią zlot. Tegoroczna edycja jest wyjątkowa. Stajnia tętniąca w czasach fabryki Moesów kopytami koni pociągowych stanie się miejscem spotkania dwóch pasji: miłośników muzyki i jazdy motocyklem, zaryczą silniki, zadudnią konie mechaniczne! Impreza odbędzie się dzięki wsparciu finansowym Gminy Choroszcz i Burmistrza Choroszczy.

MOT_FACE

Program:

Sobota, 9 września

14:00 – początek rejestracji uczestników/otwarcie parku maszyn i pola namiotowego

17:00 – otwarcie Moto-Jam Session w Stajni

18:00 – 2:00 – koncerty zespół rockowych, jam session, konkursy

21:00 – zamknięcie parku maszyn

20:00 – 3:00 moto-ognisko

Niedziela, 10 września

7:00 – otwarcie parku maszyn

9:00 – 11:00 moto-śniadanie

12:00 – zakończenie i pożegnanie gości.

13:00 – zamknięcie pola namiotowego

regulamin

ORGANIZATORZY (3)

ORGANIZATORZY

 

patronat medialny

 

149 odsłon