Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym


Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy zaprasza na turniej mistrzowski w tenisie stołowym. 26 marca br. powalczą ze sobą dzieci i młodzież do VI klasy SP, a także uczestnicy OPEN. Na zgłoszenia czekamy do 24 marca br.

Zapraszamy!

Mistrzostwa Gminy Choroszcz w tenisie stołowym
odbędą się
w sobotę 26 marca 2022 roku
na Auli Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy
(Choroszcz, ul. H. Sienkiewicza 29)

Rozgrywki będą prowadzone w dwóch kategoriach:

I kategoria: dzieci i młodzież do VI klasy Szkoły Podstawowej. Rozgrywki rozpoczną się od godz. 10.00.

II kategoria: OPEN. Rozgrywki rozpoczną się od godz. 12.00.

Na Mistrzostwa Gminy Choroszcz w tenisie stołowym
o
bowiązują zapisy – pod numerem tel.: 798 846 306

Na zgłoszenia czekamy do dn. 24.03.2022

WAŻNE: Zawodnicy powinni posiadać własne rakietki i obuwie sportowe.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem turnieju:

Najlepsze i Najlepsi podczas poprzednich Mistrzostw:

2020: Rozgrywki młodzieżowe: 1. Alex Wierciszewski, 2. Dawid Aneszko, 3. Damiana Wiszowaty 4. Tomasz Hubbell; statuetka w kategorii kobiecej – Anna Hubbell. Dorośli: 1. Marek Krawczyk, 2. Zbigniew Dziejma, 3. Marcin Lubowicki, 4. Filip Zatorski, 5. Rafał Lenczewski, 6. Marek Brzostek 7. Krzysztof Miastkowski, 8. Alan Worobiej, 9-12: Janusz Toczyłowski, Filip Roszkowski, Adam Wiszowaty, Adam Ambrożko; 13-16: Agata Roszkowska, Wiesław Roszkowski, Łukasz Rojecki, Julian Ambrożko; 17-20: Joanna Popko, Damian Wiszowaty, Katarzyna Malesza, Mariusz Chrzanowski.

2019: 1. Tomasz Postlep, 2. Janusz Toczyłowski, 3. Marek Krawczyk, 4. Mateusz Okruszko, 5. Filip Roszkowski, 6. Wiesław Roszkowski, 7. Radosław Jaroć, 8. Piotr Siemieniuk, 9. Mateusz Garbowski, 10. Jacek Dąbrowski, 11. Wojciech Jastrzębski, 12. Jakub Szumkowski.

2018: 1. Tomasz Postlep, 2. Marek Krawczyk, 3. Zbigniew Dziejma, 4. Krzysztof Miastkowski, 5. Tomasz Kociakowski, 6. Filip Postlep, 7. Rafał Lenczewski, 8. Mateusz Zagórski, 9-12: Marcin Turowski, Przemysław Lemiech, Dominik Dyśko, Krzysztof Gryg.

2017: 1. Krzysztof Miastkowski, 2. Zbigniew Dziejma, 3. Mateusz Zagórski, 4. Przemysław Lemiech; 5-6: Filip Roszkowski, Tomasz Kociakowski; 7-8: Rafał Lenczewski, Krzysztof Mogielnicki, 9-12: Adam Wiszowaty, Jakub Kociakowski, Rafał Olsiewicz, Karol Supranowicz.

2016: 1. Artur Liberacki, 2. Tomasz Kociakowski, 3. Rafał Lenczewski, 4. Grzegorz Adamski, 5. Mateusz Zagórski, 6. Marcin Lubowicki, 7. Grzegorz Dziejma, 8. Damian Jaworowski; 9-12: Filip Zatorski, Alan Worobiej, Piotr Markowski, Rafał Olsiewicz.

2015: 1. Zbigniew Dziejma, 2. Piotr Markowski, 3. Grzegorz Łukasiewicz i Tomasz Kociakowski, 5. Mateusz Zagórski, 6. Patryk Kisielew, 7. Rafał Lenczewski, 8. Damian Garbowski; 9-12: Dawid Żmójdzin, Jacek Dąbrowski, Wiesław Roszkowski, Jakub Kociakowski.

48 odsłon