Zima w mieście 2020 (półkolonie zimowe) z M-GCKiS w Choroszczy


Drodzy/drogie,

zapraszamy serdecznie dzieci w wieku 7 (ukończone!) – 12 lat z miasta i gminy Choroszcz na półkolonie zimowe “Zima w mieście 2020″(półkolonie zimowe). I turnus odbędzie się w dniach 20-24 stycznia, natomiast II turnus 27-31 stycznia 2020 roku. Przed nami wiele ciekawych atrakcji, animacje, warsztaty, pokaz filmu, zwiedzanie, poznawanie bliższej i dalszej okolicy. 

ZAPISY ruszą 3 stycznia o godz. 18:00 tylko i wyłącznie za pomocą ankiety internetowej udostępnionej na stronie kultura.choroszcz.pl. Zapisy odbędą się od razu na dwa turnusy półkolonii zimowych.

O zakwalifikowaniu się danej osoby na półkolonie poinformujemy w stosownym czasie poprzez wiadomość sms. W pierwszej kolejności przyjmowane są dzieci z miasta i gminy Choroszcz. Prosimy o dokładne zapoznanie się z dokumentami, w szczególności z Regulaminem półkolonii zimowych. Poniżej wymagane dokumenty do pobrania, wydrukowania, wypełnienia i podpisania. Będą one także dostępne w biurze M-GCKiS w Choroszczy. Uczulamy, iż obowiązkowe będzie również podpisanie listy związanej z udostępnieniem danych zgodnie z klauzulą RODO na potrzeby ubezpieczenia. Lista taka znajdować się będzie w biurze M-GCKiS. 

Koszt jednego turnusu wynosi 250zł za osobę. Zastrzegamy sobie prawo do zmian w programie półkolonii zimowych!

ZAPRASZAMY!

KARTA KWALIFIKACYJNA

REGULAMIN PÓŁKOLONII ZIMOWYCH

OŚWIADCZENIE

OŚWIADCZENIE RODO


PROGRAM I TURNUSU

PROGRAM II TURNUSU

Półkolonie zostały dofinansowane z budżetu gminy Choroszcz

 

212 odsłon