Wakacyjna Liga Szóstek: we wtorek półfinały, FINAŁ w środę!


Ostatni tydzień, a właściwie dwa dni rozgrywek przed nami. W meczach ćwierćfinałowych nastąpiła zmiana, GKS Choroszcz mimo miejsca w 1/4 finału zrezygnował z gry, aby nie było walkowera zastąpił go LZS Choroszcz, który odpadł po fazie grupowej. W tym miejscu warto też podkreślić postawę fair-play drużyny AB-Grand II, która wyraziła zgodę na grę z innym przeciwnikiem, mimo, że wg. regulaminu przysługiwał im walkower i pewny awans do półfinału. W meczu przeciwko LZS Choroszcz AB Grand II wygrał minimalnie 3-2. W drugim meczu Narew Żółtki pokonało 4-3 drużynę Piasta decydującą bramkę strzelając w dogrywce. W środowych półfinałach Izbiszcze rozgromiły Lambadę 8-0, a Nankatsu minimalnie, bo 4-3 wygrało z New-Opitcą.

1/4 finału:

AB Grand II – LZS Choroszcz 3-2

Narew Żółtki – Piasta 4-3

Izbiszcze – Lambada Choroszcz 8-0

Nankatsu – New-Optica 3-2

Do meczów półfinałowych dotarły dwie drużyny z Białegostoku i dwie z naszej gminy. Co więcej pojedynki półfinałowe stoczą między sobą – w finale czeka nas więc pojedynek gm. Choroszcz vs. Białystok.

1/2 finału (25 sierpnia, wtorek):

19:30 AB Grand II – Nankatsu

20:15 Izbiszcze – Narew Żółtki


 

DZIEŃ FINAŁOWY (26 sierpnia, środa) 

W dniu finałowym zagrają oczywiście wszystkie drużyny półfinałowe, a także swoje medale odbiorą zawodnicy, którzy grali w kategorii szkoły podstawowej. Najpierw zostanie rozegrany mecz o III miejsce, następnie medale odbiorą młodzi zawodnicy (zapraszamy wszystkich którzy grali!) i na koniec oczywiście wielki finał kategorii “open” po którym nastąpi dekoracja najlepszej trójki i najlepszych zawodników.

19:15 mecz o III miejsce

20:00 wręczenie medali dla kategorii szkoły podstawowej

20:15 FINAŁ

21:00 podsumowanie rozgrywek