Utalentowane wokalistki odchodzą z zespołu Rytmy Czasu


Nadszedł czas pożegnania z trzema członkiniami zespołu Rytmy Czasu, który działa w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy pod kierownictwem Jerzego Tomzika – Elżbieta Krysiewicz, Karolina Januszewska oraz Emilia Łostowska odchodzą z zespołu. Wszystkie trzy bardzo utalentowane, idą w świat świetnie przygotowane i każda z nich ma już plan na siebie.

W imieniu p.o dyrektora Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy Wojciech Jastrzębskiego oraz pracowników – serdecznie dziękujemy za wieloletni wkład w krzewienie kultury oraz życzymy powodzenia w życiu osobistym oraz zawodowym, niech świat staje przed Wami otworem. Nie mówimy żegnajcie, a do zobaczenia!

Zespół wokalny Rytmy Czasu (dawniej: Chór Miejski w Choroszczy) pod dyrekcją Jerzego Tomzika działa od 2003 roku. W jego skład wchodzą dzieci oraz młodzież. Zespół doskonali własne umiejętności wokalne w Pracowni Muzycznej Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy .

Zespół koncertuje m.in. podczas Dni Choroszczy, uroczystości z okazji świąt narodowych odbywających się w kościele parafialnym pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela i św. Szczepana Męczennika w Choroszczy.

111 odsłon