Rysunek i malarstwo od 6 marca w MGCKiS


Serdecznie zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci od 13 r.ż. na zajęcia rysunku i malarstwa. Zajęcia skierowane są do osób uzdolnionych plastycznie, jak i poszukujących swoich talentów, amatorów i profesjonalistów. Można je potraktować jako przygotowanie do egzaminów do szkół plastycznych, budowanie teczki czy relaks. Prowadząca zakłada indywidualne podejście do uczestników stąd możliwość uczestniczenia w nich osób w różnym wieku. Będziemy podejmowali wyzwania plastyczne, które każdy będzie mógł rozwiązywać na swój sposób czy to poprzez rysunek czy malarstwo lub innymi technikami. Na tych zajęciach kształcimy motywację wewnętrzną, unikamy konkursów, nie oceniamy. Centrum Kultury zapewnia podstawowe materiały plastyczne, nowy zestaw sztalug i dedykowaną na ten cel przestrzeń.

Monika Tekielska-Chmielewska prowadzi zajęcia plastyczne w M-GCKiS od przeszło 10 lat, spod jej skrzydeł wyszli absolwenci wydziału architektury PB, Liceum Plastycznego w Supraślu oraz ” Fine Arts” Aberystwyth University, ale nie na sukcesy stawia w swojej pracy pedagogicznej, a na samorozwój poprzez tworzenie, czasem wręcz arteterapię, rzetelne studiowanie natury i ponad wszystko przyjemność z pracy.

Reaktywacja zajęć już 6 marca (środa) o godz. 17:00 w pracowni plastycznej, każde kolejne w następne środy od 17:00 do 19:30 do końca czerwca, a następnie od października. Koszt ryczałtowy 35zł za miesiąc płatne do 10 dnia miesiąca.