Noc Gier Planszowych


Zapraszamy wszystkich pasjonatów planszówek do udziału w kolejnej już odsłonie minikonwentu Nocy Gier Planszowych. Wydarzenie odbędzie się 25/26 marca 2017 roku od godziny 19:00 do 6:00 w siedzibie M-GCKiS. W programie przewidziane są gra miejska oraz popularne planszówki, takie jak Kolejka, Znaj znak, Wsiąść do pociągu oraz Munchkin. Zbierajcie znajomych i zabierajcie swoje gry. Dobra zabawa gwarantowana! Wstęp wolny! Choroszczańska Noc Gier stała się ważnym wydarzeniem w kalendarzu imprez M-GCKiS i cieszy się wielkim powodzeniem! To jedyna okazja, by w tak miłym gronie przegrać całą noc przy ciasteczkach, kawie i herbatce. Noc Gier zostawia dużą dowolność co do typu planszówek i form spędzenia czasu. Jedno jest pewne: nikt nie będzie się nudził! Doborowe towarzystwo graczy, którzy spotykają się u nas w każdy piątek o 16:00 jej zapobiegnie. Można przynieść ze sobą koce, poduchy i śpiwory, by mocniej poczuć nocną atmosferę. Zatem – do zobaczenia!

Noc Gier plakat

Wstęp na imprezę jest bezpłatny!

dojazd

Komunikacja miejska:

Osoby jadące z Białegostoku komunikacją miejską powinni wsiąść w autobus linii 103 jadący w kierunku „Choroszcz” i wysiąść na przystanku nr 23 (nr inw. 855) „Sienkiewicza, Szpital”. Po wyjściu z autobusu po lewej Stonie w odległości około 50 metrów znajduje się gmach Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu.

 

Autem:

Z trasy nr 8 (Białystok-Warszawa) należy zjechać na rozjeździe Choroszcz wedle znaków ustawionych przy drodze. Po w jeździe do miasta kierować się prosto aż dojedzie się do stadionu miejskiego (po prawej stronie). Naprzeciw stadionu jest parking oraz mały park. Za parkiem znajduje się Centrum Kultury i Sportu.

Regulamin

M-GCKiS

73 odsłon