Mistrzostwa Gminy Choroszcz w Siatkówce 25 marca


Burmistrz Choroszczy wraz Centrum Kultury i Sportu zaprasza na Mistrzostwa Gminy Choroszcz w siatkówce, które odbędą się w sobotę 25 marca 2017 na hali sportowej Zespołu Szkół w Choroszczy. Zgłoszenia drużyn przyjmujemy na e-mail: sport@choroszcz.pl lub osobiście w M-GCKiS do 21 marca. W turnieju mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 15 lat – drużyna może liczyć 6-8 zawodników, a wśród zawodników mogą być maksymalnie 3 osoby spoza gminy Choroszcz. Wyjątek jest dla tzw. “drużyn zakładowych” z firm znajdujących się na terenie naszej gminy – tutaj nie obowiązuje limit zawodników spoza gminy, ale warunkiem jest zatrudnienie w tej firmie. Wpisowe od drużyny wynosi 60 zł. We wstępnym zgłoszeniu wystarczy podać imię i nazwisko kapitana i numer kontaktowy. Jeśli komuś nie uda się zebrać przynajmniej 6 osobowego składu drużyny to nic straconego. Pomożemy zebrać drużynę – takie osoby mogą zgłaszać się indywidualnie – w takim wypadku wpisowe wynosi 10 zł od osoby. W poprzednich latach zgłaszały się tylko drużyny męskie – ale czekamy też na panie – jeśli się zgłosicie dla Was także zostaną przeprowadzone zawody.

W e-mailu proszę zaznaczyć czy zgłoszenie dotyczy całej drużyny, czy jest to zgłoszenie „indywidualne”. Spośród zgłoszeń „indywidualnych” pomożemy skompletować drużynę na turniej. Wpisowe można opłacić gotówką w kasie lub na konto M-GCKiS.

Mistrzostwa Gminy wyłonią najlepsze drużyny damskie i męskie. Najlepsza drużyna męska będzie miała prawo do reprezentowania Choroszczy na Mistrzostwach Wojewódzkich, które 8 kwietnia odbędą się w Białowieży!

W Mistrzostwach 2015 roku najlepsza okazała się drużyna Crazy Frogs Rafała Lenczewskiego, która wyprzedziła Szarańczę, LZS Koronę Choroszcz i drużynę „W każdym wieku”. Przed rokiem natomiast Mistrzostwo Gminy 2016 wywalczył LZS Choroszcz, przed Crazy Frogs, Izbiszczami i “W każdym wieku”.

Organizatorem mistrzostw jest Miejski-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy, patronat nad zawodami objął Burmistrz Choroszczy, a sponsorem jest PowerSquash Białystok!

siatkowka 2017 plakat

Do pobrania:

Regulamin

Formularz zgłoszeniowy

Pozwolenie rodzica/opiekuna

81 odsłon