Klub Soczewka zaprasza!


Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7 – 12 lat na zajęcia Klubu Soczewka! Zajęcia filmowo – fotograficzne, które będą odbywały się w Miejsko – Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy to szansa na rozwijanie pasji i zainteresowań, odkrywanie talentów i poznawanie tajników dziedzin nowoczesnych technologii takich jak fotografia, czy filmowanie. Na zajęciach będziemy uczyli się obsługi aparatu fotograficznego, kadrowania, szukania inspiracji, nagrywania, a także obróbki zdjęć i postprodukcji filmowej.

Klub Soczewka to połączenie fotografii i filmu na jednych zajęciach! Każdy z nas robi zdjęcia, kręci filmiki telefonem komórkowym. Coraz więcej youtuberów podbija serca młodych ludzi. Klub Soczewka to szansa na poznanie ich tajników! Na naukę jak nieszablonowo i oryginalnie upamiętnić wakacje, wycieczki z klasą, świąteczne chwile w rodzinnym gronie, albo zrobić wyjątkowy prezent najlepszej przyjaciółce, którym może być film ze wspólnymi wspomnieniami! Klub Soczewka to zajęcia, które pozwolą lepiej odnajdywać się w świecie, gdzie filmy i zdjęcia obecne są w każdej chwili.

Zajęcia poprowadzi Karolina Gołębiewska – instruktorka Centrum Kultury, która w swojej pracy zawodowej zajmuje się tworzeniem materiałów fotograficznych i filmowych. Film jej autorstwa “Oswajanie bestii” był pokazywany w ramach festiwalu Filmowe Podlasie Atakuje! Reaktywacja w 2015 roku, a w grudniu 2017 wzięła udział w warsztatach filmowych w Gdyńskiej Szkole Filmowej.

Zajęcia będą odbywały się w środy (od 7 marca) w godz. 16:30 – 17:30. Zapraszamy!

Koszt uczestnictwa w zajęciach – 10 zł / mc. Zapisy w biurze M-GCKiS lub telefonicznie: 725-357-788.

28 odsłon