II edycja Podlaskiego Festiwalu Fantastyki Chorcon już w kwietniu!


7 – 8 kwietnia 2018 w Miejsko – Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy odbędzie się II edycja Podlaskiego Festiwalu Fantastyki Chorcon. Festiwal jest świętem gier RPG, bitewnych, planszowych. To okazja do uczestnictwa w warsztatach grup improwizowanych i spotkań z autorami książek. Pierwsza edycja cieszyła się dużym powodzeniem. W tym roku zapewniamy szerszy program i jeszcze więcej fantastycznych wrażeń, które zaspokoją potrzeby najprawdziwszych pasjonatów!

Podlaski Festiwal Fantastyki Chorcon odbędzie się w dniach 7 – 8 lutego 2018 w Miejsko – Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy. Celem imprezy jest popularyzowanie fantastyki na wielu poziomach: gier planszowych, bitewnych, RPG, a także literatury fantastycznej. Festiwal wspiera rozwój pasji, odrywanie zainteresowań. Jest to okazja do wspólnego spędzenia czasu w gronie rodzinnym i koleżeńskim.

Tegoroczna edycja rozrosła się do dwóch dni. W kwietniowy weekend pasjonaci fantastyki spotkają się w Centrum Kultury w Choroszczy. Będzie czekała ich moc atrakcji. Szczegółowy plan podamy w późniejszym terminie.

Jeśli chcą Państwo współtworzyć festiwal, zapraszamy do kontaktu: kultura@choroszcz.pl. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Chorconu (link).

 

298 odsłon