Dzień Kobiet na strzelnicy strzałem w dziesiątkę


Z okazji Dnia Kobiet w Choroszczy, 9 marca odbył się Turniej Strzelecki pn. Siła jest kobietą. Wydarzenie odbyło się na strzelnicy w Szkole Podstawowej w Choroszczy.

Panie – mieszkanki gminy Choroszcz – pod opieką Piotra Waczyńskiego oraz Grzegorza Krysiewicza miały okazję obcowania z bronią pneumatyczną, a co najlepsze – rywalizowały w zawodach.

Pojedynkowi towarzyszyły warsztaty z robienia ozdobnych zawieszek z makramy, a także zabiegi pielęgnacyjne i słodki poczęstunek. Wszystkie kobiety, które oddały strzał otrzymały drobne upominki, zaś trzy najlepsze  w strzelaniu stanęły na podium. Zwyciężczyni zawodów otrzymała: niebywały, kobiecy puchar w postaci eleganckiego wazonu. W zawodach wzięło udział 25 pań, a najlepiej strzelające to:

I miejsce – Paulina Bezubik

II miejsce – Martyna Denisiuk

III miejsce – Małgorzata Markiewicz

Nagrody wręczył – składając moc najserdeczniejszych życzeń Burmistrz Choroszczy Robert Wardziński oraz Zastępca Dyrekcji M-GCKiS – Katarzyna Magdziak. Serdecznie dziękujemy wszystkim Paniom obecnym tego dnia na wydarzeniu zorganizowanym z okazji Dnia Kobiet i gratulujemy wysokich osiągnięć oraz odwagi.

132 odsłon